Materiał Partnera

Zalety używanych samochodów ciężarowych, jaki ciągnik kupić?

Zalety używanych samochodów ciężarowych, jaki ciągnik kupić?

Prowadzenie własnej firmy może wiązać się z częstą potrzebą przełożenia dużej ilości ładunków, nie tylko w przypadku firm o profilu transportowym. Często prężnie działającym firmom produkcyjnym opłaca się zakup ciągnika siodłowego i transport własny towarów niż korzystanie z usług firm spedycyjnych. Zobaczmy, jakie zalety niesie za sobą wybór używanego samochodu ciężarowego?

Zakup bądź też leasing używanego ciągnika siodłowego nie jest startą pieniędzy, jest wręcz przeciwnie. Dynamiczny rozwój branży transportowej sprawia, że na rynku można znaleźć coraz więcej rzetelnych firm oferujących wynajem stosunkowo młodych aut dostawczych (aut 2-3 letnich poleasingowych) na okres długoterminowy.

Zalety zakupu używanego samochodu ciężarowego

Ciągniki siodłowe poleasingowe dostępne w sprawdzonych firmach zajmujących się sprzedażą używanych samochodów ciężarowych, takich jak, chociażby firma RakPol Truck Sp. z o.o., są zadbane pod względem wizualnym i technicznym. Dzięki temu, że są regularnie serwisowane i dostępne w atrakcyjnych cenach są świetnym produktem dla firm, które potrzebują sprawdzonego, niezwodnego auta za rozsądne pieniądze (koszt zakupu samochodu ciężarowego poleasingowego jest często nawet o 1/3 niższy niż nowego odpowiednika z salonu).

Zakup używanego auta ciężarowego z pewnego źródła jest całkowicie bezpieczny i w niczym nie ujmuje bezawaryjności aut salonowych. Co prawda wraz z wiekiem auta, przebiegiem ryzyko wystąpienia usterek wzrasta, ale decydując się na auto do 5 lat, minimalizujemy to prawdopodobieństwo praktycznie do 0. Decydując się na zakup młodszego używanego ciągnika siodłowego mamy też większą pewność niewielkich kosztów serwisowania, które z kolei najtaniej jest zlecić firmie, od której zakupiliśmy ciągnik, zyskując w ten sposób atrakcyjny pakiet usług serwisowych.

Niewątpliwie zakup używanego samochodu ciężarowego pozwala przeznaczyć zaoszczędzone w ten sposób pieniądze na rozwój floty swoich aut ciężarowych. Dodatkowym zapewnieniem zakupu wysokiej jakości używanego ciągnika jest skorzystanie z usług firm zajmujących się importem aut ciężarowych z krajów Europy Zachodniej. Dzięki temu wszelkie formalności związane ze sprowadzeniem auta z zagranicy będą spełnione, a my zyskamy samochód ciężarowy ze stanem zawieszenia z pewnością lepszym niż krajowym odpowiednikiem z tego samego rocznika.

Współpracując z profesjonalną firmą sprzedającą auta poleasingowe dodatkowo otrzymujesz wszelką dokumentację potwierdzającą dokonanie w importowanym lub też odsprzedawanym aucie, szeregu badań potwierdzających niezawodność ciężarówki i jej całkowitą sprawność.

Opracowanie:
Chańcza 64a
tel. 15 866 72 27
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz