Materiał Partnera

Kompleksowa obsługa napraw samochodów ciężarowych

Kompleksowa obsługa napraw samochodów ciężarowych

Niewiele przedsiębiorstw specjalizuje się w naprawach samochodów ciężarowych. Na rynku częściej spotyka się firmy bądź warsztaty zajmujące się naprawą samochodów osobowych. Dlaczego tak się dzieje? Co wpływa na większe wyspecjalizowanie w mechanice pojazdów osobowych, wykluczając tym samym ciężarówki? Krok po kroku przedstawiamy kompleksową obsługę pojazdów ciężarowych.

Specjalistyczna wiedza i doświadczenie mechaników

W Polsce bardzo mały odsetek zakładów jest wyspecjalizowany pod względem napraw samochodów ciężarowych. Jednak, mimo trudnodostępnych kwalifikacji, pojawiają się zakłady posiadające w swoich progach wyspecjalizowanych specjalistów. Kadrę specjalistów zajmujących się naprawą samochodów ciężarowych, tworzą wykwalifikowani inżynierowie, którzy dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu świadczą usługi na najwyższym poziomie. Przekłada się to na sprawność powierzonych im napraw, jak i na satysfakcję klientów zgłaszających się do zakładów.

Nowoczesna baza warsztatowa

Na specjalne warunki usług, które są świadczone w ramach napraw samochodów ciężarowych, składa się również wielkość warsztatu, gdzie oprócz świadczenia usług napraw samochodów wykonywane są również naprawy maszyn budowlanych.  W odróżnieniu od tradycyjnego zakładu samochodowego, ten - prócz specjalistycznie wykwalifikowanej kadry, musi posiadać odpowiednią wielkość warsztatu mechanicznego i wulkanizacyjnego, aby w sposób logistyczny i sprawny przeprowadzić kompleksową naprawę. Nowoczesne bazy warsztatowe, do których należy baza zakładu Intra-Sprzęt S.C, jak również ich zaplecze parkingowe, muszą spełniać określone wymogi Transportowego Nadzoru Technicznego. Co więcej – przy zakładzie powinna znajdować się myjnia zewnętrzna dla samochodów ciężarowych, instalacje umożliwiające ewentualne podgrzewanie produktów w cysternach oraz budynek socjalny dla klientów oraz pracowników. A więc warsztaty ciężarowe to przede wszystkim kilometry logistycznie i serwisowo wykorzystanej przestrzeni.

Oferta firm specjalizujących się w naprawach wielkogabarytowych pojazdów

Wyspecjalizowane warsztaty oferują profesjonalny serwis ciężarówek, do którego należą m.in. usługi związane z wykonaniem bieżących przeglądów, naprawa układów pneumatycznych, hamulcowych i układów napędowych. W swojej ofercie mają również serwis ogumienia, naprawę instalacji elektrycznych oraz profesjonalne doradztwo techniczne dotyczące materiałów i nowoczesnych rozwiązań.  Wszystkie propozycje są świadczone na najwyższym poziomie z uwzględnieniem korzystnych dla klienta cen.

Opracowanie:
Lesko, Przemysłowa 12
tel. 13 469 63 17
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz