Materiał Partnera

Zalety oświetlenia LED

Zalety oświetlenia LED

Oświetlenie typu LED pomału zaczyna wypierać tradycyjne żarówki. Jest bardziej ekologiczne, energooszczędne i starcza na dłużej. W sprzedaży znajdziemy nie tylko klasyczne  żarówki, lecz również neony, lampy czy coraz bardziej popularne taśmy LED z kolorowymi diodami, będące doskonałym elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Jakie są najważniejsze zalety oświetlenia LED?

Świecące diody wykorzystywane są zarówno w biurach, zakładach produkcyjnych, jak i prywatnych domach czy instytucjach publicznych. Dzięki szerokiemu spectrum produktów, możemy wybrać światło, idealnie pasujące do konkretnego pomieszczenia. Jakie są zalety oświetlenia LED i gdzie najlepiej jest się w nie zaopatrzyć?

Efektywność i czas pracy

Jedną z przyczyn popularności oświetlenia LED, które oferuje renomowane przedsiębiorstwo Reset Mikro, jest jego efektywność. Jest ono bowiem niezwykle energooszczędne; pobiera nawet do 90% mniej energii niż klasyczne żarówki. Ponadto przeciętny czas eksploatacji żarówek LED wynosić może nawet do 30 000 godzin; w tym samy czasie musielibyśmy zużyć do 30 zwykłych żarówek.Odporność na uszkodzenia

Szukając oświetlenia LED do naszego domu lub pracy wybierajmy produkty najwyższej jakości znanych marek i producentów, które znajdziemy w internetowym sklepie Reset Mikro, będą one bowiem gwarantem długotrwałej używalności. Oświetlenie LED, dzięki swojej konstrukcji, nie zawierającej żadnych szklanych ani ruchomych elementów, jest znacznie bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, wstrząsy oraz uderzenia od tradycyjnych żarówek. Nie bez znaczenia jest także fakt, że żarówki LED świecą swoją pełną mocą od razu po ich włączeniu; stąd ich już wspominana energooszczędność.

Feeria barw

Oświetlenie LED, które znajdziemy w Reset Mikro, to oświetlenie dostępne w niemal wszystkich możliwych kolorach. Dzięki stosowaniu w nich odpowiedniej technologii, między innymi braku dodatkowych filtrów, zatrzymujących część światła i obniżających sprawność świetlówki, uzyskiwane jest światło w nasyconym oraz intensywnym kolorze.

Ekologia

Decydując się na omawiany rodzaj oświetlenia przyczyniamy się także do ochrony naszej planety. Nie ma w nich rtęci, ani innych substancji, szkodliwych dla zdrowia oraz środowiska. Nie trzeba ich często wymieniać, a dzięki energooszczędności ograniczona zostaje emisja dwutlenku węgla do atmosfery.

Korzystając z usług przedsiębiorstwa Reset Mikro zyskamy także możliwość zaopatrzenia się w latarki kieszonkowe, ręczne, czołowe i rowerowe. Jeśli szukamy gadżetu na prezent, znajdziemy tutaj długopisy z laserem lub ciekawe lampki biurowe. W ofercie sklepu znajdują się również adaptery, włączniki, rezystory, przekaźniki i zasilacze. Dodatkową usługą jest lutowanie.    

Opracowanie:
Świdnik, Niepodległości 24
tel. 81 460 25 00
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz