Materiał Partnera

Wypoczynek w górach – doskonały pomysł zarówno zimą, jak i latem

Wypoczynek w górach – doskonały pomysł zarówno zimą, jak i latem

Polskie góry każdego roku przyciągają tłumy turystów z każdych stron kraju, a nawet z zagranicy. Możliwość swobodnego zjeżdżania na nartach czy snowboardzie jest dla wielu niezwykle atrakcyjnym sposobem na spędzanie wolnego czasu, jednak coraz chętniej góry są kierunkiem obleganym również i w sezonie letnim. Co oferują renomowane ośrodki znajdujące się w wyjątkowych górskich miejscowościach, takich jak np. Białka Tatrzańska?

Wspaniała zimowa aura

Wczasowiczom zima kojarzy się głównie z możliwością spędzania wolnego czasu w górach – mnóstwo śniegu na zjazdach to komfortowe warunki do korzystania z nart czy deski snowboardowej. W górach odnajdą się także amatorzy wspinaczki, którzy mogą sprawdzić swoje siły np. w Tatrach. Wspaniałe widoki, jakie oferują miejscowości położone u podnóża polskich gór to kolejny już atut ośrodków położonych m.in. na Podhalu. Warto odwiedzić takie miejsca także w celu poznania tamtejszej kultury, która jest niezwykle charakterystyczna. Konieczne jest jednak skorzystanie z usług renomowanego pensjonatu, który zagwarantuje odpowiedni standard podczas pobytu w górach zimą. Ośrodek wczasowy Groń-Placówka położony jest niedaleko Białki Tatrzańskiej, a na jego terenie znajduje się aż dziewięć urządzonych w regionalnym stylu domków drewnianych. Są one w pełni wyposażone – łazienka z wanną lub kabiną prysznicową, telewizor LCD czy komfortowe łóżka standard, który pozwala w sposób wygodny spędzić zimowy urlop. Warto skorzystać także z basenów termalnych, które czynne są również i w sezonie zimowym. Co górskie ośrodki oferują swoim gościom latem?

Lato w górach

Wypoczynek w górach to świetne rozwiązanie nie tylko zimą, ale też w upalne czerwcowe, lipcowe bądź sierpniowe dni. Aktywne spędzanie czasu w postaci chodzenia po górach to rozrywka dla wytrwałych, która daje jednak mnóstwo radości i satysfakcji. Dobre ośrodki wczasowe gwarantują też możliwość doskonałej zabWspaniałe widoki, jakie oferują miejscowości położone u podnóża polskich gór to kolejny już atut ośrodków położonych m.in. na Podhaluawy na terenie placówki. Nowoczesny kort tenisowy, który jest w pełni ogrodzony i profesjonalnie przygotowany do gry to także propozycja dla miłośników aktywnego spędzania urlopu. Rozbudowane pensjonaty znajdujące się w górach dysponują również basenami, które świetnie sprawdzają się właśnie w sezonie letnim. Warto pamiętać, że sporych rozmiarów ośrodki znajdujące się w górach to miejsca nadające się na zorganizowanie imprez okolicznościowych, np. wesel, urodzin czy też spotkań firmowych. W sezonie letnim góry także oferują gościom pensjonatów niezapomniane widoki, a czyste powietrze oraz bezpośrednia styczność z naturą zapewnia wypoczynek na najwyższym poziomie. Przy wyborze gór jako miejsca docelowego na urlop zimowy lub letni należy jednak zadbać o odpowiedni ośrodek wczasowy – tylko renomowane placówki są w stanie zagwarantować wysoki standard i wiele atrakcji.

Opracowanie:
Groń, Kobylarzówka 76
tel. 18 265 63 43
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz