Materiał Partnera

Wczasy w Bieszczadach pomysłem na spokojny wypoczynek

Wczasy w Bieszczadach pomysłem na spokojny wypoczynek

Ucieczka od wielkomiejskiego zgiełku jest dla wielu osób ukojeniem, jednak konieczne jest znalezienie odpowiedniego miejsca do ucieczki oraz ośrodka dysponującego dobrze wyposażonymi domkami letniskowymi czy innego rodzaju kwaterami, by móc się w nich zatrzymać. O każdej porze roku warto wybrać się w Bieszczady – malownicze krajobrazy górskie, jeziora i lasy dają możliwość spokojnego wypoczynku.

Cudowna kraina

Bieszczady od wielu lat chętnie wybierane są przez turystów zarówno latem, jak i zimą. Malownicza okolica to przede wszystkim imponujące pasma górskie, które pokryte są w większości gęstymi lasami zapewniającymi absolutną ciszę i spokój. Naturalne środowisko to także krystalicznie czyste, świeże powietrze, które dotlenia organizm w sposób optymalny i zapewnia doskonałą pracę mózgu, pozwala się też w pełni zrelaksować.

W Bieszczadach warto również zwrócić uwagę na jeziora – jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów, jest wyróżniające się sporą powierzchnią Jezioro Solińskie. Bezpośrednio nad tym zbiornikiem wodnym położone są Domki letniskowe i pokoje goscinne należące do Joanny Wronowskiej  – ośrodek ten oferuje swoim gościom niezwykły widok na jezioro i położenie w odległości zaledwie 50 metrów do plaży. W takich warunkach bardzo łatwo o ucieczkę od wielkomiejskiego zgiełku i relaks w różnych formach – można skorzystać zarówno z wypożyczalni sprzętu wodnego i eksplorować jezioro, jak i odpoczywać przy brzegu, łowiąc obficie występujące w zbiorniku sandacze, okonie, leszcze, szczupaki czy karpie.

Decydując się na spokojny wypoczynek w Bieszczadach, warto zwrócić uwagę nie tylko na lokalizację ośrodka, ale też oferowany przez niego standard miejsc noclegowych.

Wygodny wypoczynek

Dobrym rozwiązaniem noclegowym w przypadku wczasów w Bieszczadach są odpowiednio wyposażone domki letniskowe usytuowane pod adresem Zawóz 10, jak rownież caloroczne domki Goldi, dzięki którym można spędzić w malowniczych okolicznościach przyrody zarówno urlop letni, jak i zimowy. W pełni wyposażony aneks kuchenny daje pełną swobodę w zakresie przygotowywania posiłków, co pozwala uniknąć problematycznego poszukiwania restauracji. Bezprzewodowy Internet w połączeniu z telewizorem LCD (z naziemną telewizją cyfrową), to natomiast możliwość śledzenia najważniejszych wydarzeń z kraju i świata czy oglądania programów rozrywkowych.

Warto zdecydować się na pobyt w ośrodku Pani Joanny Wronowskiej, który oprócz w pełni wyposażonych domków letniskowych, dysponuje również sporym ogrodem z bezpiecznym placem zabaw, możliwością zorganizowania ogniska czy po prostu obcowania z naturą. Wczasy w Bieszczadach są zatem doskonałym pomysłem na spokojny wypoczynek – należy jednak pamiętać o wyborze odpowiedniego miejsca noclegowego.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz