Artykuł sponsorowany

Całoroczne domki letniskowe nad Jeziorem Solińskim

 Całoroczne domki letniskowe nad Jeziorem Solińskim

Bieszczady to doskonałe miejsce na niezapomniane, rodzinne wakacje. Tajemnicze i urokliwe góry przyciągają co roku spokojem i pięknem przyrody wczasowiczów z całej Polski. Oferują także moc wrażeń dla amatorów pieszych wędrówek i aktywnego wypoczynku. Wybierając się w te pełne naturalnej magii góry skorzystaj z komfortowego noclegu w gospodarstwie agroturystycznym Domki Na Zielonym Wzgórzu w Zawozie.

Wypoczynek nad Jeziorem Solińskim

Domki Na Zielonym Wzgórzu to doskonała baza wypadowa, by zwiedzać Bieszczady w całym spektrum atrakcji, jakie oferują. Czy wiesz, że zapora w Solinie jest najwyższa w Polsce tama? Ma aż 84 metry wysokości, a jej długość to ponad pół kilometra! Miejsce to robi spektakularne wrażenie na zwiedzających i znajduje się jedynie 18 km od domków letniskowych w Zawozie. Właściciele gospodarstwa agroturystycznego wyjaśniają, że:

Korona zapory to najczęściej uczęszczany przez turystów deptak w Bieszczadach, liczący sobie zaledwie 8 metrów. Budowla jest dostępna do zwiedzania od wewnątrz. Można przyjrzeć się pracy hydrozespołów oraz zwiedzać kolejne galerie — ostatnia z nich znajduje się aż 6 metrów pod dnem jeziora.

Na takie, oraz inne okoliczne atrakcje można liczyć wybierając nocleg w Zawozie. Ośrodek wypoczynkowy jest doskonale położony – gospodarstwo agroturystyczne leży nad jeziorem Solińskim, co jest gratką dla wędkarzy, amatorów sportów wodnych i rodzin z dziećmi. Taka lokalizacja umożliwia także organizację wycieczek pieszych po bieszczadzkich szlakach turystycznych. Właściciele urokliwych Domków Na Zielonym Wzgórzu chętnie służą informacją o miejscach wartych zobaczenia przy organizacji rodzinnego wypoczynku.

Komfortowe domki letniskowe

Domki Na Zielonym Wzgórzu w Zawozie Emilia Wronowska oferuje swoim gościom komfortowe noclegi w doskonałej lokalizacji. Ze wzgórza, na którym wybudowano kompleks domków letniskowych, rozpościera się przepiękny widok na Jezioro Solińskie i okolicę, która zachwyca o każdej porze roku.

Gospodarstwo agroturystyczne dysponuje domkami letniskowymi dla 4 osób oraz domkami wypoczynkowymi dla 6 osób. Dzięki temu z łatwością możemy zaplanować wyjazd z grupą znajomych by skorzystać z uroków Bieszczad. Każdy z proponowanych na wynajem domków jest w pełni wyposażony, przestronny i przyjemnie urządzony. Z tego względu Domki Na Zielonym Wzgórzu są chętnie wybierane także przez rodziny z dziećmi, na które w okolicy czeka mnóstwo atrakcji turystycznych. Jeżeli więc szukasz taniego, komfortowego noclegu w pięknej okolicy Jeziora Solińskiego, warto zarezerwować domek nieco wcześniej.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz