Materiał Partnera

Wakacje tak, jak lubisz. Dobierz hotel do swoich potrzeb

Wakacje tak, jak lubisz. Dobierz hotel do swoich potrzeb

Każdy inaczej wyobraża sobie idealne wakacje. Niektórzy lubią zaciszne, romantyczne pensjonaty, inni hotele z krytym basenem. Na szczęście oferta noclegowa jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Coś dla romantyków

Zabytkowa, klimatyczna willa to idealne miejsce na wakacje dla prawdziwych romantyków. Panująca w takich miejscach wyjątkowa atmosfera pozwala zapomnieć o całym świecie. Stary budynek, który mieści w sobie wiele fantastycznych opowieści, oraz piękny widok na otaczającą willę naturę to dla wielu osób spełnienie wakacyjnych marzeń. Oczekiwania osób poszukujących miejsca z klimatem z pewnością spełni Willa Danusia w Szczawnicy. To miejsce z bardzo bogatą historią – zostało wybudowane w XIX wieku. Jodłowy budynek w wieku XX został rozbudowany na zlecenie hrabiego Adama Stadnickiego. Niedługo później włączono go w skład znanego Pensjonatu Zdrojowego, do którego przyjeżdżali wypocząć ludzie z wyższych sfer z całej Polski.

Wygoda dla rodziny

Wybierając się na rodzinne wakacje zwykle poszukujemy miejsca, gdzie zarówno my, jak i dzieci będą się czuć swobodnie. Pięciogwiazdkowe hotele dla maluchów wcale nie będą najlepszym wyborem. Lepiej znaleźć apartamenty w jakimś przytulnym pensjonacie, w którym panuje rodzinna atmosfera. Ważne, żeby miejsce noclegu było blisko centrum i atrakcji, z których dzieci będą mogły korzystać nawet w deszczowe dni. Dobrze, jeśli w pobliżu pensjonatu będzie restauracja oferująca specjalne menu dla maluchów. Ważny jednak jest też nasz komfort – w końcu na wakacje jedziemy odpocząć. Zadbajmy więc także o wygodne łóżko i miejsce, w którym możemy wieczorem spokojnie wypić lampkę wina. W Szczawnicy idealnym miejscem dla całej rodziny będzie Willa Marta, przy której działa restauracja Bohema z kącikiem zabaw i menu dla dzieci. Dobrym wyborem na nocleg dla całej rodziny jest też trzygwiazdkowy Hotel Nawigator. Zarówno osoby starsze, jak i maluchy będą się tu czuć komfortowo. Hotel mieści się w samym centrum Szczawnicy. Działa w nim restauracja z lokalnymi specjałami i przytulny bar – wszystko, czego potrzebujemy w trakcie wakacji mamy w jednym miejscu.

Pełen luksus

Osoby poszukujące stuprocentowego luksusu, najlepiej będą się czuły w ekskluzywnym hotelu. Spa, całodobowy room service, basen i jacuzzi – to wszystko można znaleźć w pięciogwiazdkowym hotelu. Masaże i odnowa biologiczna pozwolą całkowicie się odprężyć. Restauracja uraczy nas wykwintnymi daniami, a hotelowy bar pozwoli spróbować najsmaczniejszych drinków w wyjątkowej atmosferze. Taką ofertę ma Modrzewie Park Hotel w Szczawnicy. Podobnie jak wymienione wyżej wille, jest on własnością grupy Thermaleo Plus Sp. z o.o. To firma zajmująca się hotelarstwem i gastronomią w Szczawnicy – jednym z piękniejszych zakątków Małopolski. W ofercie tej firmy na pewno znajdziemy idealne miejsce na swoje wymarzone wakacje. Szczawnica to nie tylko piękno polskich gór, ale też wiele koncertów, spektakli i innych wydarzeń kulturalnych, odbywających się w Dworku Gościnnym. Doskonałym miejscem na spędzenie wieczoru jest Jazz Bar, działający przy dworku. Odważny, czarno-czerwony wystrój i subtelne, przygaszone oświetlenie wprowadzają do tego miejsca wyjątkową atmosferę.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz