Materiał Partnera

Usługi ubezpieczeniowe oraz doradztwo finansowe i prawne w ofercie firmy Multi-Consulting

Usługi ubezpieczeniowe oraz doradztwo finansowe i prawne w ofercie firmy Multi-Consulting

Są takie sytuacje, w których zastanawiasz się na d zabezpieczeń swojej rodziny na wypadek różnych okoliczności. Zdarza się też tak, że zakładając swój biznes nie jesteś pewien wszystkich kwestii prawnych. Wtedy stajesz przez wyborem miejsca lub osoby, która pomoże ci rozwiać wątpliwości oraz pomóc wybrać najlepsze rozwiązania. Najlepiej, gdybyś w jednym miejscu mógł załatwić wszystko. Tu z pomocą przychodzi gdyńska firma Multi-Consulting, gdzie otrzymasz fachowe doradztwo ubezpieczeniowe, prawne i finansowe.

Dlaczego warto postawić na Multi-Consulting?

Firma Multi-Consulting działa w Gdyni od 2009 roku pod czujnym okiem właściciela, pana Marka Ośki. Łączy ze sobą usługi w zakresie doradztwa, ubezpieczeń, finansów i prawa. Zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością wykonują swoją pracę. Multi-Consulting to ekipa profesjonalistów, którzy stawiają na nieustanny rozwój i czerpią inspiracje od swoich klientów, biorąc pod uwagę ich zdanie i opinie. Działają solidnie i szybko. Każdego klienta traktują w sposób indywidualny, dobierając odpowiednie produkty, czy to ubezpieczeniowe, czy finansowe, do potrzeb, oczekiwań oraz wymagań osób, które się do nich zgłaszają. Firma jest częścią jednej z największych multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce, Pallada Ubezpieczenia. Bierze udział w projekcie ubezpieczeń narciarskich, które sprzedaje osobom wyjeżdżającym na narty za pośrednictwem portali TyrolInfo oraz ZillertalInfo. Swoją ofertę kieruje zarówno do osób prywatnych, jak też do przedsiębiorstw.

Co proponuje firma?

Dzięki trzem profilom działalności, firma proponuje consulting ubezpieczeniowy, finansowy i prawny. Posiada rozbudowaną ofertę ubezpieczeń, która jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak też do klientów biznesowych.  Są to ubezpieczenia takich towarzystw jak PZU, ERGO Hestia, Warta, Generali, Compensa, HDI, Proama, Lloyds, Interrisk, Allianz. W ramach ubezpieczeń indywidualnych oferuje ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe, ubezpieczenia nażycie i zdrowie, ubezpieczenia turystyczne oraz NNW, jak też Starter Assistance, który zapewnia najwyższy standard pomocy drogowej w każdym miejscu. W ubezpieczeniach biznesowych z kolei można wybrać ofertę spośród takich produktów jak: ubezpieczenia grupowe, zawierające ubezpieczenia na życie (z rozbudowanym zakresem ubezpieczeń dodatkowych) i ubezpieczenia zdrowotne zapewniające najlepszą opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin, ubezpieczenia pakietowe, które pozwalają na ubezpieczenie od wielu ryzyk, gwarantując kompleksową ochronę, ubezpieczenia podróżne – dla pracowników, którzy wyjeżdżają w celach służbowych, ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe, których celem jest ubezpieczenie wszelkich szkód związanych z prowadzeniem działalności i posiadaniem pojazdów służbowych. Poza sprzedażą ubezpieczeń, Multi-Consulting proponuje doradztwo finansowe, obejmujące zagadnienia związane z wszelkiego rodzaju kredytami: mieszkaniowymi, konsolidacyjnymi czy refinansowymi. Doświadczeni doradcy pomogą także w sporządzeniu planu oszczędzania czy w wyborze odpowiedniej lokaty, funduszu inwestycyjnego czy produktów ustrukturyzowanych. We współpracy z zaufaną kancelarią radców prawnych, firma świadczy także doradztwo prawne, w którym zajmuje się głównie problematyką prawa w biznesie.

Opracowanie:
Gdynia, al. Zwycięstwa 267
tel. 601 974 642
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz