Materiał Partnera

Stacja benzynowa – nie tylko paliwo

Stacja benzynowa – nie tylko paliwo

Podstawową funkcją każdej stacji paliw jest oczywiście dostarczanie benzyny, oleju napędowego oraz gazu do baków naszych samochodów – i to niezależnie od ich gabarytów, bo największymi klientami każdej stacji są oczywiście auta ciężarowe. Mimo tego po dobrej stacji paliw oczekujemy czegoś więcej. Placówki tego typu rozszerzyły swoją działalność o drobne naprawy, sprzedaż akcesoriów i żywności, a także parkingi dogodne zwłaszcza dla kierowców ciężarówek.

Usługi dodatkowe na stacji paliw

Współczesna stacja paliw to nie tylko dystrybutory, ale też rozliczne udogodnienia przeznaczone dla nas – klientów. Mimo że najczęściej korzystamy z podstawowej funkcji stacji, przeprowadzane corocznie badania konsumenckie jasno udowadniają, że obecność konkretnych usług dodatkowych warunkuje nasz wybór. Bardzo często wolimy nadłożyć kilka kilometrów, by odwiedzić lepiej wyposażoną stację paliw, na której prócz tankowania możemy liczyć także na zakupy w sklepie całodobowym. Nie dziwi więc obecność dodatkowych udogodnień na stacji Marafo Sp. z o.o., gdzie możemy zakupić zarówno paliwo, jak i akcesoria samochodowe – takie jak chociażby ładowarka telefoniczna podłączana do zapalniczki w aucie – oraz napoje i żywność. To tutaj także możemy liczyć na fachową pomoc w sprawdzeniu poziomu oleju czy płynu do spryskiwaczy, a także uzupełnienie tych ważnych do funkcjonowania każdego samochodu cieczy. Dla osób z okolic Zduńskiej Woli szczególnie istotny może wydawać się fakt, że na wspomnianej stacji paliw z łatwością możemy wymienić pustą butlę gazową na pełną. Kierowcy zawodowi docenią duży plac manewrowy i miejsce przeznaczone na postoje, dzięki którym zażyją odpoczynku w bezpiecznym i spokojnym środowisku.

Sklep całodobowy na stacji paliw – wygoda i oszczędność czasu

W wielu miastach sklep całodobowy na stacji paliw jest jedynym tego rodzaju w okolicy. Towary zakupimy niezależnie od pory, w jakiej zdecydujemy się na jego odwiedzenie. Załatwimy dzięki temu kilka spraw naraz, tankując i przy okazji kupując – lub odwrotnie, jeśli naszą pierwotną potrzebą była ta konsumencka. Sklepy całodobowe przy stacjach paliw to przykład działalności dającej zysk zarówno klientom, jak i właścicielom takich placówek. Zawdzięczamy im zwiększoną wygodę i oszczędność czasu, często korzystając z wielu usług za jednym zamachem, co dobrze odbija się na kondycji finansowej każdej stacji paliw. Standardowo kupujemy napoje i żywność, ale także prasę, produkty pielęgnacyjne i eksploatacyjne do samochodów.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz