Artykuł sponsorowany

Serwis żurawi w firmie Konserwacja Żurawi Jana Pałki!

Serwis żurawi w firmie Konserwacja Żurawi Jana Pałki!
Wyróżnia się żurawie samojezdne oraz przenośne. Jak sama nazwa wskazuje, różnią się przede wszystkim sposobem przemieszczania się. Tymi pierwszymi możesz bez problemu się poruszać, natomiast żurawie przenośne zazwyczaj zamontowane są na samochodzie ciężarowym. Oba rodzaje maszyn wymagają okresowych napraw oraz kontroli stanu technicznego. Z tego typu usług skorzystasz w firmie Konserwacja Żurawi Jana Pałki!

Kompleksowe naprawy żurawi z firmą Konserwacja Żurawi Jana Pałki

Żurawie wykorzystywane są głównie na placach budowy, a także przez firmy prowadzące prace na wysokościach. Większość inwestorów posiada jeden żuraw, z którego korzysta na co dzień podczas wykonywania prac. W przypadku jego awarii dalsze wykonywanie obowiązków nie jest możliwe, co w konsekwencji generuje dodatkowe koszty i powoduje opóźnienia. Aby tego uniknąć, skorzystaj z pomocy serwisu Jana Pałki. Firma od wielu lat specjalizuje się w naprawach i konserwacji żurawi samojezdnych i przenośnych. Doskonale zdają sobie sprawę, jak ważna jest natychmiastowa reakcja i przywrócenie uszkodzonej maszyny do pełni sprawności, w związku z tym wprowadzili mobilny serwis. Wystarczy, że skontaktujesz się z serwisem, a pracownicy od razu wyruszą w drogę, aby Ci pomóc!

Oczywiście firma ta oferuje także naprawy wykonywane na miejscu, w przygotowanym i odpowiednio wyposażonym warsztacie. Zarówno pojazdy, jak i warsztat dysponują tylko najnowszymi urządzeniami, które pozwolą na szybką i efektywną naprawę.

Najczęstszym powodem awarii maszyn i urządzeń jest drobna usterka jednego z podzespołów, dlatego też ekipa serwisowa wyrusza w drogę z podstawowymi częściami zapasowymi, które dadzą możliwość szybkiej wymiany. To wszystko sprawi, że Twój żuraw będzie gotów do działania jeszcze tego samego dnia.

Z firmą Konserwacja Żurawi Jana Pałki nie musisz obawiać się o nieterminowe lub niedokładne wykonanie naprawy. Po analizie usterki, jej naprawie, pracownicy zostają na miejscu do momentu pierwszego uruchomienia pojazdu. Pozwoli to upewnić się, że pojazd jest sprawny, a tym samym usterka została wyeliminowana.

Przeglądy techniczne to kolejna usługa, jaką oferuje Konserwacja Żurawi

Każdy pojazd do transportu bliskiego (UBT) musi przechodzić przeglądy stanu technicznego. Prawidłowe przygotowanie żurawi, wózków jezdniowych i innych urządzeń
UBT do badania okresowego wykonywanego przez Urząd Dozoru Technicznego jest kluczowe. Powierzając swój pojazd firmie Konserwacja Żurawi, możesz liczyć na kompleksowe sprawdzenie jego stanu, wykrycie ewentualnych usterek oraz i ich usunięcie. Tak przygotowany pojazd bez problemu przejdzie badania, a Ty uzyskasz zezwolenie na jego dalsze, legalne użytkowanie

Z pomocą tego przedsiębiorstwa możesz również liczyć na możliwość odtworzenia i zebrania dokumentów, które są wymagane do zarejestrowania pojazdu w Urzędzie Dozoru Technicznego!

Opracowanie:
Kobyłka, Napoleona 2
tel. 501 182 968
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz