Artykuł sponsorowany

Serwis żurawi – co konkretnie wchodzi w zakres usług?

Serwis żurawi – co konkretnie wchodzi w zakres usług?
Trudno byłoby wyobrazić sobie jakikolwiek plac dużej budowy bez zastosowania specjalistycznych żurawi. To dzięki nim możliwy jest transport nawet najcięższych materiałów w płaszczyźnie pionowej. Niemniej jednak ze względu na ogromne obciążenia oraz specyficzne środowisko pracy żurawie narażone są na różnego rodzaju awarie. Warto wtedy skorzystać z usług najlepszych serwisantów. Co konkretnie oferują?

Serwis mobilny

Warto zacząć od tego, że ze względu na gabaryty, uszkodzonego żurawia nie da się przewieźć do zakładu serwisowego na lawecie w taki sposób, w jaki problemy rozwiązuje się w przypadku samochodów osobowych. Co zatem, gdy holowanie odpada? Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, najlepsi serwisanci przygotowali rozbudowaną ofertę napraw żurawi z dojazdem bezpośrednio do klienta. Po zgłoszeniu awarii oraz umówieniu terminu, na placu budowy przyjeżdżają wykwalifikowani mechanicy wraz z niezbędnym sprzętem. Bez względu na, to czy ma się do czynienia z usterką mechaniczną, czy elektryczną, można liczyć na sprawne zdiagnozowanie problemu oraz szybkie usunięcie usterki.

Dlaczego jest to aż tak ważne? Otóż dlatego, że przestój prac związany z awarią żurawia może wiązać się z bardzo poważnymi konsekwencjami finansowymi dla generalnego wykonawcy. Aby do tego nie dopuścić, warto skorzystać z usług rekomendowanych serwisantów. Zdecydowanie zalicza się do nich firma Invest-Auto, która dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu od lat zapewnia wszystkim zainteresowanym usługi serwisowe na najwyższym poziomie, co w przypadku żurawi zyskuje nawet dosłowne znaczenie. Co jeszcze warto wiedzieć na temat serwisu żurawi?

Ważna rola części zamiennych

Wśród wielu awarii, mogących się przytrafić na placu budowy, są zarówno takie, które da się usunąć od razu, jak i takie, które wymagają zamówienia części zamiennych. Jak zwykle w takich przypadkach ważny jest czas. Najlepsi serwisanci poza tym, że na swoich magazynach mają zapas podstawowych komponentów zamiennych, to pochwalić mogą się również bardzo dobrze rozbudowaną siecią logistyczną, dzięki której sprowadzanie części zajmuje tak niewiele czasu, jak tylko jest to możliwe.

Korzystając z usług profesjonalnego serwisu żurawi, zyskuje się przede wszystkim pewność, że zamówione podzespoły będą charakteryzowały się najwyższą możliwą do uzyskania jakością i co ważniejsze, pochodzić będą od najbardziej rozpoznawalnych, światowych producentów. W razie zaistnienia takiej konieczności profesjonaliści zajmą się również serwisem i naprawą dźwigów, podestów ruchomych oraz wind samochodowych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz