Materiał Partnera

Rozliczenia podatkowe firmy – podstawowe formy opodatkowania

Rozliczenia podatkowe firmy – podstawowe formy opodatkowania

Obowiązkiem każdego przedsiębiorcy, bez względu na osiągnięty wynik finansowy (dochód czy stratę), jest złożenie rocznego zeznania z prowadzonej działalności gospodarczej.  Przepisy podatkowe to dla wielu osób prowadzących własną działalność prawdziwy labirynt, który dodatkowo podlega ciągłym zmianom, co wymaga nieustannego poszerzania swojej wiedzy w tym temacie.

Własna działalność w zgodzie z przepisami

Założenie własnej działalności gospodarczej to duży krok w stronę niezależności, a wizja sukcesu oraz bycia własnym szefem jest bardzo kusząca. Niemniej jednak wiąże się z tym szereg obowiązków. Płacenie podatków jest jednym z nich. Oczywiście możemy dbać o to samodzielnie lub zdać się na wiedzę, jaką oferuje profesjonalne biuro rachunkowe, takie jak AGNES Firma Wielobranżowa BIURO RACHUNKOWE Zdzisław Wesołowski.

Profesjonalista gwarancją rozliczeń zgodnych z przepisami

Dla wielu przedsiębiorców, dbałość  o rozwój i prawidłowe funkcjonowanie firmy, jest na tyle absorbująca, że w kwestiach podatkowo-księgowych zdają się na wiedzę i doświadczenie wyspecjalizowanych biur rachunkowych. AGNES Firma Wielobranżowa BIURO RACHUNKOWE Zdzisław Wesołowski to gwarancja sumienności i profesjonalnych działań na najwyższym poziomie oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta. Biuro zajmuje się między innymi rozliczeniami VAT, CIT, PIT, itp., prowadzeniem rejestrów i rozliczeń VAT, ksiąg rachunkowych i podatkowych oraz ewidencji ryczałtu. Oferują także obsługę kadrowo-płacową, w tym również rozliczenia z ZUS.

Hobbistycznie  firma AGNES zajmuje się usługami w zakresie fotografii oraz filmowania w jakości full_hd ślubów i innych ważnych wydarzeń (studniówki, 18-tki, komunie, chrzciny itp.) Tworzy obraz, który oddaje emocje i atmosferę towarzyszącą tym uroczystościom. Posiada upoważnienie do fotografowania w czasie celebracji liturgicznych.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz