Materiał Partnera

Rachunkowość dla klientów biznesowych i indywidualnych

Rachunkowość dla klientów biznesowych i indywidualnych

Rynek usług rachunkowych z każdym rokiem się powiększa. Związane jest to z coraz większą świadomością przedsiębiorców, co do opłacalności korzystania ze stałej kooperacji z biurem księgowym. To one przejmują obowiązki związane z obsługą kadrowo-płacową, a także rachunkowo-księgową. Najlepsze z nich reprezentują również swoich klientów w instytucjach publicznych. Takim właśnie podmiotem jest renomowane biuro rachunkowe Perfekt Joanny Leśniak.

Zakładanie działalności i jej likwidacja

Jedną z usług biura rachunkowego Perfekt jest zakładanie działalności gospodarczej (lub jej likwidacja) dla klienta. Dzięki temu nowi przedsiębiorcy w łatwy sposób wchodzą na rynek, korzystając później z obsługi kadrowo-płacowej oraz rachunkowo-księgowej świadczonej przed specjalistów z długoletnim doświadczeniem. Takie posiadają pracownicy biura Perfekt, które działa od 2005 roku w Trześni w powiedzie tarnobrzeskim (województwo podkarpackie). To między innymi dlatego posiadają oni bardzo szeroką wiedzę dziedzinową, która jest stale aktualizowana poprzez uczestnictwo w różnych kursach, a także dzięki stałemu monitorowaniu nowelizacji prawnych dotyczących rachunkowości.

Obsługa rachunkowo-księgowa

Najważniejszym filarem biura rachunkowego Perfekt jest świadczenie stałej obsługi rachunkowo-księgowej. Jest ona związana między innymi z prowadzeniem księgowości uproszczonej (karty podatkowe, ryczałt ewidencjonowany, księgi przychodów i rozchodów) lub pełnej (księgi rachunkowe), co pozwala na nawiązywanie współpracy zarówno z małymi/średnimi firmami, jak i tymi znacznie większymi. Zaletą zespołu specjalistów Perfekt jest doskonała znajomość kwestii prawnych związanych z podatkami. Dzięki temu są oni w stanie w łatwy sposób wyeliminować nieprawidłowości w danym przedsiębiorstwie, uszczelniając jego obrót gospodarczy. Współpraca z dobrym biurem rachunkowym przynosi właścicielom firm wiele korzyści czasowych, finansowych, a także tych związanych z zabezpieczeniem swoim interesów. Powierzając swoje sprawy rachunkowo-księgowe doświadczonym pracownikom biura Perfekt, będziesz miał pewność udzielania przez nich pomocy w rozwijaniu swojej działalność.

Obsługa kadrowo-płacowa

Biuro rachunkowe Perfekt oferuje również pełną obsługę kadrowo-płacową, na którą składają się między innymi: przygotowywanie podatkowych deklaracji rocznych, prowadzenie kartoteki pracowniczych, sporządzanie listy płac, czy też przyjmowanie i odpowiadanie na wnioski zatrudnionych osób. Warto wiedzieć, że z tej opcji usług outsourcingowych rachunkowości korzysta dzisiaj coraz więcej firm o różnej wielkości. Dzięki temu nie muszą one zakładać własnych działów kadrowych, zatrudniać dodatkowej ilości pracowników, a także kupować drogiego sprzętu biurowego i specjalistycznego oprogramowania – biuro Perfekt działa w środowisku najlepszych systemów obliczeniowych, a także księgowych, oferując pełną elektroniczną archiwizację.

Opracowanie:
Trześń, Kościelna 3
tel. 500 113 780
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz