Materiał Partnera

Przesyłki kurierskie do Belgii, Holandii i Niemiec

Przesyłki kurierskie do Belgii, Holandii i Niemiec

Wysyłanie paczek nie jest niczym nowym, bowiem z usług pocztowych korzystamy już od stuleci. Nowością typową dla naszych czasów są natomiast przesyłki kurierskie, dziś wkraczające w kolejny etap rozwoju, dzięki prywatnym firmom usługowym, oferującym szybki transport na zasadzie door to door.

Rozwój kontaktów zagranicznych

Belgia, Niemcy i Holandia to kraje europejskie w silny sposób związane z Polską, nie tylko poprzez dawną emigrację, ale również przez bliskość terytorialną i możliwość prowadzenia wspólnych interesów. Podróżowanie tam własnym samochodem zazwyczaj zabiera wiele godzin, a zmęczony kierowca nie tylko nie może cieszyć się urokiem tych krajów, ale też traci sporo czasu na regenerację sił przed podjęciem jakichkolwiek czynności zawodowych lub zwiedzania. To nie tylko kraje atrakcyjne turystycznie, ale również biznesowo, dlatego wielu Polaków nawiązuje w nich kontakty zawodowe i często zachodzi potrzeba wysyłania przesyłek. Dzięki ofercie wyspecjalizowanego przewoźnika nie jest to już dziś żadnym problemem. Firma specjalizująca się w takich usługach najczęściej posiada doskonale opracowane trasy przejazdu, które nie tylko zapewnią dotarcie pod wskazany adres na czas, ale też podróż jak najbardziej optymalną, do minimum obniżającą koszty przewozu.

Przesyłki kurierskie

Transport do Belgii, Holandii lub Niemiec to także możliwość przewozu przesyłek. Busy pasażerskie odjeżdżające dwa razy w tygodniu w ustalonych dniach i godzinach przewożą niewielkie przesyłki, takie jak listy, przekazy pieniężne czy mniejsze paczki. Firmy takie jak Gold Bus. Usługi Transportowe. Adrian Ostański posiadają również specjalnie przystosowane pojazdy, którymi przewożone są wyłącznie przesyłki kurierskie. Na miejscu istnieje możliwość bezpośredniego ich odbioru u kierowcy pojazdu, albo za odpowiednią opłatą dowiezienia ich do adresata. Korzystanie z takiej opcji jest o wiele tańsze niż nadawanie paczek czy listów za pośrednictwem standardowej firmy kurierskiej, która stosuje bardzo wysokie cenniki zależne od wagi przesyłki. Podniesienie jakości usług to również wprowadzenie specjalnej usługi „door to door” oznaczającej, że przesyłka pozostaje w rękach kuriera bezpośrednio po odebraniu z domu nadawcy aż do chwili przekazania jej odbiorcy pod wskazanym adresem. To nie tylko większy komfort, ale i bezpieczeństwo transportu.

Najwyższa jakość usług

Profesjonalna firma oferująca przewozy transportowe do Belgii, Holandii czy Niemiec przede wszystkim dba o własną reputację, co osiąga drogą świadczenia najwyższej jakości usług zarówno w sferze przewozu pasażerów, jak i podczas dostarczania przesyłek. Priorytetem jest komfort i bezpieczeństwo. Aby je zapewnić, firma przewozowa dba o własny tabor przewozowy, dokonując systematycznych kontroli technicznych, do przewozów pasażerskich wybierając pojazdy z wygodnymi siedzeniami, klimatyzowane, wyposażone w sprzęt audio-video oraz możliwość skorzystania z gniazdka elektrycznego, jeśli klient chce podłączyć ładowarkę telefonu. Każdy przewóz jest ubezpieczony, dlatego w sytuacjach szczególnych, kiedy dochodzi do wypadku lub nieprzewidzianej sytuacji, na skutek której klient ponosi jakąś stratę, może on starać się o odszkodowanie. Firmy usługowe szczególnie dbają o regularność i terminowość przewozów oraz dobór wykwalifikowanych kierowców, którzy zapewniają bezpieczny dojazd i dowóz przesyłek na czas.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz