Materiał Partnera

Usługi transportu HDS

Usługi transportu HDS

Usługi transportu HDS, są dzisiaj szeroko wykorzystywane w różnych branżach. Sam przewóz tego typu polega zaś na wykorzystywaniu pojazdów z naczepami załadunkowymi, które wyposażone są dodatkowo w dźwigi zamontowane na podwoziu samochodu ciężarowego. Takie rozwiązanie technologiczne, sprzyja błyskawicznemu procesowi rozładunku oraz załadunku. Usługi transportu HDS, są zaś bardzo popularne między innymi przy przewozie materiałów sypkich.

Kto korzysta z usług transportu HDS?

Z usług transportu HDS korzystają dzisiaj zarówno klienci biznesowi, jak i publiczni oraz indywidualni. Pojazdy z dźwigami załadowczymi, pozwalają bowiem między innymi na szybkie obsługiwanie zamówień kopalni, na błyskawiczne działania na placach budowlanych, czy też na sprawne usuwanie odpadów zielonych, powstałych na skutek działań leśnictw, tartaków, czy straży pożarnej. Samochody HDS, są dzisiaj również niesamowicie potrzebne na placach budowy domów jednorodzinnych. Błyskawiczny wywóz odpadów ziemnych, sprzyja bowiem optymalizacji czasu inwestycji, co przekłada się także na niższe koszty. Pamiętać przy tym należy o tym, że firmy posiadające samochody HDS, muszą również wyróżniać się pozwoleniami na przewóz różnego typu odpadów, za które traktuje się według prawa, m.in. wywożoną ziemię.

Kiedy transport HDS jest bardzo potrzebny?

Jak już wspomniano transport HDS, szczególnie ma dzisiaj swoje zastosowanie przy przewozie materiałów sypkich takich, jak piasek sortowany, żwir, kruszywa drogowe, kruszywa powyburzeniowe, ziemia ogrodowa, czy nawet śnieg! Warto przy tym wiedzieć, że jest on również wykorzystywany przy transportowaniu cięgieł, kostki brukowej na paletach, czy innych materiałów budowlanych, od tych termomodernizacyjnych, po dekarskie. Odpowiednie systemy dźwigowego, które można podpiąć pod specjalne pasy i łańcuchy transportowe, pozwalają również na szybki rozładunek i załadunek maszyn specjalistycznych!

Przykład renomowanej firmy usług HDS

Przykładem renomowanej i innowacyjnej firmy usług HDS, jest przedsiębiorstwo TONTRANS Warszawa, które zajmuje się właśnie transportem HDS oraz przewozem materiałów wywrotkami. Warto przy tym wiedzieć, że firma ta obsługuje zarówno zewnętrzne podmioty np. budowlane, jak i swoich handlowych klientów, którzy zamówili od przedsiębiorstwa wysokiej jakości piasek. Mowa o tym kopalnianym lub też wiślanym. Pełną charakterystyką oraz usługi firmy, poznasz zaś na jej nowoczesnej stronie www. Już teraz warto jednak pamiętać, że główną misji TONTRANS, jest gwarantowanie terminowej obsługi, zapewniającej optymalizacje finansowe… 

Opracowanie:
Łomianki, Lotników Alianckich 4
tel. 502 188 148
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz