Materiał Partnera

Protetyka stomatologiczna na najwyższym poziomie

Protetyka stomatologiczna na najwyższym poziomie

W Polsce działa ponad tysiąc pracowni protetycznych, które każdego dnia obsługują wiele gabinetów ortodontyczno-protetycznych. Sukcesem na rynku i zadowoleniem pacjentów mogą pochwalić się tylko te placówki, które słyną z szerokiej oferty, wdrażania innowacyjnych technik oraz wykorzystania nowoczesnej technologii. Tak jest w przypadku ASP Protetyki stomatologicznej Agaty Pulińskiej, której pracownia znajduje się w Olsztynie.

Szeroka oferta pracowni

Nie każda pracownia protetyczna może wyróżnić się bardzo szerokim zakresem działań. ASP Protetyka Stomatologiczna Agaty Pulińskiej wyróżnia się na tym tle, oferując między innymi wykonawstwo koron i mostów pełnoceramicznych lub porcelanowych, uzupełnień opartych na implantach, protez osiadających, protez biofunkcjonalnych BPS, protez hybrydowych, protez szkieletowych, protez bezklamrowych, uzupełnień kompozytowych oraz szyn.

Szkolenia na najwyższym poziomie – wkład w rozwój protetyki w Polsce

Pracownia protetyczna Agaty Pulińskiej słynie również z wielu przeprowadzanych przez nią  szkoleń, które mają wkład w rozwój nowoczesnych technik protetycznych wykorzystywanych w naszym kraju – niewiele placówek wyróżnia się realnymi działaniami na rzecz poprawy kondycji polskiej stomatologii. Wśród prezentowanych treści znalazły się takie tematy jak między innymi: Zastosowanie metod niefunkcjonalnych BPS w leczeniu protetycznym; Podstawy okluzji w codziennej praktyce klinicznej i laboratoryjnej; czy też Zasady rekonstrukcji tkanek zębów przy zastosowaniu materiałów ceramicznych oraz wkładów z włókien szklanych i kompozytów. Ośrodek Agaty Pulińskiej planuje znacznie więcej różnego rodzaju szkoleń specjalistycznych, które są dzisiaj wykorzystywane przez praktyków ortodontów, stomatologów i protetyków, a także przez studentów kierunków ściśle powiązanych z danymi tematami.

Współpraca z wieloma gabinetami protetycznymi

Każda pracownia protetyczna swoją pracę wykonuje dla gabinetów protetycznych. Liczba partnerów jest na rynku stomatologicznym ważnym wyznacznikiem sukcesu rynkowego, a także wysokiej jakości wykonywanych uzupełnień protetycznych. ASP protetyka stomatologiczna Agaty Pulińskiej od lat współpracuje z ponad kilkunastoma ośrodkami ortodontyczno-protetycznymi i stomatologicznymi. Jest to efekt pozyskanej od początku działalności renomy, na którą oprócz jakości składa się terminowość wykonywania powierzonych zleceń, szeroka umowa gwarancyjna oraz nowoczesna placówka.

Wykorzystanie nowoczesnej technologii

Wyróżnikiem pracowni protetycznej Agaty Pulińskiej w regionie, a nawet i w całej Polsce, jest korzystanie tylko z najnowszej technologii oraz innowacyjnych technik. Można do nich zaliczyć między innymi wykonywanie polimeryzacji protez w systemie IvoBase, wykorzystywanie najlepszego jakościowo materiału ceramicznego IPS e.max, przygotowywanie protez elastycznych Deflex, a także szerokie wykorzystywanie technologii CAD/CAM. Dzięki niej standardowe wyciski gipsowe zostały zastąpione modelami cyfrowymi dokładnymi nawet do 0,2 mikromilimetrów!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz