Materiał Partnera

Pomysły na ciekawy podarunek od serca.

Pomysły na ciekawy podarunek od serca.

Obecnie w sklepach znajdziemy praktycznie wszystko, co można wykorzystać w roli upominku. Możemy wybierać spośród niezliczonych kompletów biżuterii, książek, płyt muzycznych i wielu innych rzeczy. W dobie powszechnego konsumpcjonizmu, coraz częściej pragniemy podarować bliskiej osobie coś naprawdę wyjątkowego. Coś, co będzie znaczyło więcej niż kolejna karta podarunkowa do znanej drogerii lub sklepu ze sprzętem elektronicznym. Oto kilka inspiracji.

Unikalna skrzynka na drobiazgi

Piękna, rzeźbiona, wykonana z drewna skrzynia na drobiazgi może być doskonałym podarunkiem dla kobiety, która ma odwieczny problem z utrzymaniem porządku wśród swojej biżuterii czy akcesoriów do włosów. Można ozdobić ją wybranym motywem, a także nanieść stosowną dedykację. Tak indywidualnie zaprojektowany prezent, z pewnością zostanie doceniony i dostarczy obdarowanej osobie wielu wzruszeń. Drewniana skrzynia może przydać się także Młodej Parze po ceremonii zaślubin, kiedy to goście składając życzenia, wręczają małżonkom telegramy. Skrzynia pozwoli na zebranie ich w jedno miejsce, a po wszystkim będzie pełniła rolę pamiątki. Taki drewniany kuferek sprawdzi się również kolekcjonerowi herbat. Wystarczy odpowiednio dostosować jego wnętrze, by napary były odpowiednio posegregowane i wyeksponowane jednocześnie. Przepiękne puzderka różnego typu wykona dla nas pani Katarzyna Buczek, właścicielka firmy Dekodrew. Jej prace cieszą się ogromnym uznaniem klientów i podbijają serca obdarowanych nimi osób.

Sentencje stworzone z myślą o bliskiej osobie

Dekoracja ścian i innych powierzchni przy pomocy drewnianych liter i całych napisów jest ostatnio bardzo modna. Warto wziąć to pod uwagę planując prezent dla miłośnika dobrej literatury. Możemy zlecić stworzenie drewnianej dekoracji, która będzie zawierała w sobie ulubiony cytat bliskiej nam osoby. Możemy też stworzyć napis z drewnianych liter. Dużą zaletą tego rozwiązania, jest wszechstronność aranżacji. Zależnie od wybranej opcji, litery można umieścić na ścianie lub też wyeksponować w dowolnym miejscu. Ciekawa dekoracja, nie tylko będzie przyciągać wzrok i zdobić wnętrze, ale też przypominać obdarowanemu o naszej osobie. W podobny sposób możemy zaprojektować niepowtarzalne ramki do zdjęć czy też drewniane klosze na lampy.

Kubek według własnego projektu

Z kubków korzystamy wielokrotnie każdego dnia. Ze zwykłego naczynia możemy w prosty sposób uczynić małe dzieło sztuki. W ofercie firmy Dekodrew znajdziemy możliwość wykonania kubka według własnego projektu. Oryginalny pomysł z pewnością zaskoczy naszych bliskich, a także będzie świadectwem dobrej znajomości gustu obdarowanego.

Opracowanie:
Osina 25B
tel. 696 187 184
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz