Materiał Partnera

Chcesz mieć niepowtarzalne i piękne ozdoby – skorzystaj z wyrobów rękodzieła artystycznego

Chcesz mieć niepowtarzalne i piękne ozdoby – skorzystaj z wyrobów rękodzieła artystycznego

Według definicji „rękodzieło jest wyrobem nieprzemysłowym, wytwarzanym własnoręcznie i będącym pod wieloma względami dziełem o walorach artystycznych”. Kiedyś rękodzieło było kojarzone jako wyrób ludowy mający przede wszystkim cechy kultury, w której powstał, obecnie jednak wyraz ten poszerzył swoje znaczenie. Handmade, bo to inna nazwa rękodzieła zaczerpnięta z języka angielskiego, jest obecnie bardzo popularną formą zarobku, po którą sięga wiele osób o zacięciu artystycznym, a specjalizacji może być naprawdę bardzo dużo.

Dlaczego warto kupować wyroby  o walorach artystycznych?

Ręcznie wykonywane przedmioty o charakterze artystycznym lub dekoracyjnym są obecnie niezmiernie modne. Takie firmy jak  Pracownia Anque Anna Paradowska w swojej pracy wykorzystują wiele technik i używają różnych materiałów. Wyroby, czyli rękodzieło artystyczne  nie tylko pięknie się prezentują, ale również mają wartości użytkową i praktyczną. Takie firmy posiadają długoletnie doświadczenie i bogatą ofertę handlową. Zatrudniają wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Personel służy fachową radą i pomocą w doborze najodpowiedniejszego dla klientów produktu. Oferują oczywiście ręcznie robione i unikatowe:

  • zaproszenia ślubne,

  • pudełka na chrzest,

  • pudełka na prezent,

  • pudełka ozdobne między innymi na herbatę lub biżuterię,

  • świeczniki oraz podstawki pod kubki.

Wykonają także zaproszenia na studniówkę, urodziny, chrzest, komunię oraz inne ważne okazje i wydarzenia. Doświadczeniu w branży sprawiło, że poznali już dogłębnie rynek dostawców, materiałów, środków promocji i wykorzystania nowoczesnych technologii. To wiedza niezbędna przy codziennym kontakcie z klientem.

Co jeszcze znajdziemy w ofercie wyrobów  handmade?

Firmy produkujące rękodzieło artystyczne wykonują również kartki, bombki i zawieszki na choinkę, a także różne artykuły dekoracyjne. Kartki można wysłać znajomym i rodzinie, które zachwycą swoją niepowtarzalnością. Oferowane dekoracje na okres świąteczny nadadzą dodatkowego magicznego charakteru tym wyjątkowym czasie. Dla przyszłych Państwa Młodych polecają szeroką gamę galanterii ślubnej, w tym winietki, etykietki na alkohol, podziękowania dla rodziców i gości, księgę pamiątkową oraz ręcznie robione zaproszenia. Nie tylko sprzedają już wykonane własnoręcznie przedmioty i akcesoria, ale również są otwarci na propozycje i pomysły klientów. Realizują nawet najbardziej niezwykłe i kreatywne wizja artystyczne, zindywidualizowane pod szczegółowe wymagania i okazje. Wykonują również skomplikowane nietypowe projekty. Podejmują się każdego zlecenia, nawet gdy inni zawiedli. Staranność, szybka i fachowa obsługa, niska cena, wysoka jakość, indywidualne podejście do klienta to cechy charakteryzujące najlepsze firmy z rękodziełem.

Opracowanie:
Wejherowo, Przebendowskiego 6 lok. 1
tel. 697 875 970
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz