Materiał Partnera

Polowanie za granicą – gdzie warto się udać?

Polowanie za granicą – gdzie warto się udać?

Uwielbiasz myślistwo i każdą wolną chwilę spędzasz na polowaniach? Szukasz interesujących miejsc łowieckich także poza granicami naszego kraju? Chcesz wybrać się na polowanie do Afryki lub Rosji? Zastanawiasz się, gdzie znaleźć zaufaną firmę myśliwską, która zajmuje się między innymi organizacją tego typu wyjazdów? W naszym artykule znajdziesz wszystkie niezbędne odpowiedzi.

Polowanie w Afryce

Unikalna flora i fauna Afryki co roku przyciąga wielu turystów. Na tym niezwykle zróżnicowanym kontynencie możemy podziwiać niespotykane krajobrazy i przeżyć niezapomnianą przygodę. Wyprawy myśliwskie organizowane w Afryce to propozycja dla odważnych i spragnionych dużej dawki adrenaliny osób. Polowania odbywają się między innymi w Tanzanii, Zimbabwe, Mozambiku czy Republice Południowej Afryki. W wymienionych krajach istnieje możliwość polowania na geparda, bawoła afrykańskiego, lwa, krokodyla, czy hipopotama.

Tereny łowieckie w Rosji

Rosja to nie tylko największy kraj na świecie, ale także najbardziej zróżnicowany. To propozycja dla osób, które marzą o niezwykłej podróży i przebywaniu wśród pięknej, dzikiej przyrody. Polowania odbywają się na łosie, niedźwiedzie, wilki, rysie, a także rogacze syberyjskie.

Z daleka od cywilizacji, czyli tereny łowieckie w Kanadzie

Kanada to kolejna interesująca destynacja dla wszystkich amatorów myślistwa. Polowania odbywają się zwykle na odległych, dzikich terenach, zupełnie opustoszałych i niezamieszkanych przez ludzi. Brak dróg utrudnia wyprawę i sprawia, że podróż jest jeszcze bardziej emocjonująca. W Kanadzie możesz polować na niedźwiedzia czarnego oraz grizzly, łosia i wilka. Pamiętaj jednak, że jeśli marzysz o takiej przygodzie, musisz znaleźć godne zaufania i profesjonalne biuro polowań, które zorganizuje dla Ciebie niezapominaną wyprawę do Afryki, Kanady, Rosji lub w ciekawe zakątki Europy. Renomą wyróżnia się firma HUNTERJA w miejscowości Lubasz, w województwie wielkopolskim.

Organizacja polowań za granicą wymaga świetnego zorganizowania i obszernej wiedzy na temat zasad obowiązujących w danym kraju. Dlatego, jeżeli chcesz przeżyć przygodę życia, postaw na specjalistów w branży – firmę, która cieszy się uznaniem i zaufaniem wielbicieli myślistwa. Wówczas możesz mieć pewność, że wyjedziesz w niezapomnianą podróż, którą będziesz wspominać przez wiele długich lat.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz