Materiał Partnera

Ogrodzenia gabionowe w ofercie pracowni montażowej EKO Krzysztof Gałecki

Ogrodzenia gabionowe w ofercie pracowni montażowej EKO Krzysztof Gałecki

Marzysz o pięknym ogrodzie, który będzie nie tylko współgrał z bryłą budynku, ale który będzie również bardzo funkcjonalny? Nie wiesz od czego zacząć i na jaki styl postawić? Koniecznie zgłoś się zatem to firmy EKO Krzysztof Gałecki, która zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem ogrodzeń z surowców naturalnych z własnego składu materiałowego. To właśnie z różnego rodzaju kamieni firma ta, może przygotować dla Twojego ogrodu ogrodzenie gabionowe!

Ogrodzenie gabionowe – projekt

Firma EKO Krzysztofa Gałeckiego słynie z tego, że zawsze wszystkie działania dotyczące przygotowania ogrodzeń, są ściśle konsultowane z klientem. Najpierw dokonywana jest analiza planów przestrzennych ogrodów, a także wykonywana jest wizja lokalna. Zamawiający określa zaś styl, jaki mu się najbardziej podoba i to, jak powinna być prowadzona cała inwestycja. Specjaliści z firmy EKO Krzysztofa Gałeckiego tworzą zatem projekt przy udziale klienta. Ci dzisiaj bardzo często decydują się na przepiękne ogrodzenia gabionowe, które wykonywane są w różnych aranżacjach. Czym jednak są tego typu systemy grodzeniowe i gdzie pasują?

Ogrodzenia gabionowe tworzone są dzisiaj nie tylko przy domach jednorodzinnych, ale coraz częściej są również częścią małej architektury miejskiej. Składają się ze specjalnych ścian tworzonych z metalowej konstrukcji siatkowej, która wypełniona jest połączonymi ze sobą kamieniami naturalnymi. Tego typu gabiony mogą zatem mieć różne kolory, kształty, a nawet mogą łączyć się z drewnianymi bramami, czy furtkami. Świetnie zatem pasują do stylu skandynawskiego, rustykalnego, industrialnego, a nawet klasycznego. Często eksperci pracowni EKO Krzysztofa Gałeckiego projektują, oraz montują je przy ogrodach naturalistycznych…Architektura ogrodowa na najwyższym poziomie

Firma EKO Krzysztofa Gałeckiego nie tylko zajmuje się ogrodzeniami gabionowymi. Jeśli postawisz właśnie na nie, lub wybierzesz inny system grodzeniowy, specjaliści z tej pracowni zapewnią również inne elementy architektury ogrodowej, wraz z pełnym zaprojektowaniem przestrzeni. To właśnie z nimi stworzysz swoje wymarzone miejsce wypełnione piękną trawą ozdobną, bylinami, drzewkami, czy krzewami. Wszystko to w ideach proekologiczności! O czym mowa? O wdrażaniu przez firmę EKO pomysłów, które podążają szlakiem ochrony środowiska naturalnego i naturalizmu. Twój ogród będzie zatem zabezpieczony naturalnymi środkami pielęgnacyjnymi, a także będzie idealnie zagospodarowanym systemem nawadniającym. Różnego rodzaju skalniaki i inne konstrukcje ogrodowe, przygotowane zostaną zaś z wysokiej jakości naturalnych surowców, które również można kupić w firmie EKO Krzysztofa Gałeckiego. Mowa przede wszystkim o kruszywach, z których można stworzyć piękną ścieżkę ogrodową, lub o kamieniach budowlanych idealnych do stworzenia małego oczka wodnego.

Dlaczego jednak warto wybrać EKO Krzysztof Gałecki spośród konkurencji? Przede wszystkim dlatego, że jest to pracownia terminowa, kreatywna, elastycznie podchodząca do zleceń, a przy tym gwarantująca atrakcyjne ceny usług. 

Opracowanie:
Ciechanów, Kącka 1
tel. 696 423 560
Oceń artykuł (2)
1.0
Komentarze
Dodaj komentarz