Materiał Partnera

Nowoczesne i stylowe lampy wiszące

Nowoczesne i stylowe lampy wiszące

Lampy wiszące to jeden z podstawowych elementów oświetleniowych w każdym obiekcie użytkowym. To właśnie za ich pomocą można efektywnie rozprowadzić sztuczne światło po pomieszczeniu. Warto zwrócić uwagę na produkty dostępne w asortymencie renomowanych producentów lamp wiszących – nowoczesne i stylowe modele są nie tylko w pełni funkcjonalne, ale też znacząco wpływają na wygląd wnętrz.

Nieszablonowy klosz

Lampa wisząca znajdująca się przeważnie w centralnym punkcie sufitu powinna wyróżniać się swoim wyglądem. Nadaje ona charakter całemu pomieszczeniu, dlatego warto wybrać model idealnie dopasowany do konkretnych elementów wyposażenia wnętrz. Do minimalistycznych, surowych aranżacji świetnie sprawdzą się lampy wiszące z kloszem w stylu metalowej siatki – może być ona zarówno w prostym kształcie, jak i fantazyjnie zaprojektowana, wyglądająca niezwykle elegancko i szykownie. Tego typu lampy wiszące znaleźć można w rozbudowanej ofercie firmy Sollux Lighting, której szeroki asortyment obejmuje także wersje z prostymi, zabudowanymi kloszami. Prosta i funkcjonalna kwadratowa konstrukcja to z pewnością doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących praktyczny i modernistyczny wygląd. W nowoczesnych obiektach tego typu lampy wiszące stosowane są coraz częściej, znacząco wpływając tym samym na ostateczny wygląd pomieszczeń. W minimalistycznych wnętrzach sprawdzają się też klasyczne modele, które jednak w subtelny sposób zostały zmodyfikowane przez renomowanych producentów. Czym konkretnie charakteryzują się takie lampy?

Klasyka w nowoczesnej odsłonie

Lampy wiszące zdobią sufity pomieszczeń w obiektach mieszkalnych już od wielu lat. Tego typu elementy oświetlenia kojarzyły się zazwyczaj z białym, zabudowanym kloszem, który stał się symbolem lampy wiszącej. Takie rozwiązanie nadal cenione jest przez klientów, dlatego renomowani producenci lamp proponują ciekawie zdobione białe klosze w klasycznym, smukłym kształcie lub nieco szerszym, ale krótszym wariancie. W przypadku lamp wiszących świetnie sprawdzają się też te w kształcie kuli, ale i pionowych rurek. Lampy składające się z takich elementów mogą być wyposażone w jedną, dwie lub nawet trzy rurki, a ich obudowa w kolorze białym czy czarnym daje możliwość dopasowania do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz urządzanych zazwyczaj w takich barwach. W ofercie renomowanych producentów znaleźć można też fantazyjnie skonstruowane lampy wiszące w stylu żyrandoli, które sprawdzą się w pomieszczeniach każdego typu – zarówno w przytulnych gabinetach, jak i modernistycznych salonach czy kuchniach.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz