Materiał Partnera

Nowoczesne i funkcjonalne meble biurowe

Nowoczesne i funkcjonalne meble biurowe

Każda firma, czy instytucja wykorzystuje w swoich budynkach różnego rodzaju meble. Ważne, aby były one bardzo solidne i trwałe, a także funkcjonalne. Przy ich zakupie wiele przedsiębiorstw zwraca uwagę również na design – dla wielu podmiotów wyposażenie biurowe jest swoistą wizytówką działalności. To między innymi jeden z powodów, dla których dzisiaj meble biurowe projektowane są i wykonywane na specjalne zamówienia. Tym zajmuje się firma Rottor.

Szeroka oferta mebli

Usługi firmy Rottor związane są z projektowaniem mebli na specjalne zamówienie, a także z ich montażem oraz serwisem. Z oferty tego przedsiębiorstwa korzystają liczne instytucje publiczne i prywatne, a także firmy o profilu usługowych, przemysłowym, czy też handlowym. Firma Rottor jest bowiem w stanie wytworzyć produkty ze wskazanych materiałów i o konkretnych parametrach technicznych oraz wymiarach w różnych porządkach wnętrzarskich, a także w odmiennych modelach funkcjonalności użytkowej. Wśród oferowanych produktów można znaleźć spełniające normy BHP, PPOŻ i Nadzoru Sanitarnego regały przesuwne i statyczne do bibliotek. magazynów i archiwów, szafy biurowe, szafki kartotekowe, stoły montażowe, szafy ubraniowe, ławki szatniowe.

Profesjonalna aranżacja wnętrza

Nie tylko projektowaniem, wykonawstwem, montażem i serwisem zajmuje się firma Rottor. Bardzo ważnym punktem jej działalności jest także profesjonalna aranżacja wnętrz, która oczywiście wiąże się z wyposażeniem. Przedsiębiorstwo Rottor dzięki wysokim kompetencjom architektonicznym i logistycznym swoich pracowników, jest w stanie w odpowiedni sposób zoptymalizować wykorzystanie danej przestrzeni, czy dopasować dane meble do geometrii pomieszczenia. Szczególnie ważne jest to w takich obiektach jak szkoły, biblioteki, archiwa, szpitale, czy hale magazynowe. To tam dzięki odpowiedniej konfiguracji szaf, czy regałów, można wygospodarować dodatkową przestrzeń, co może wpłynąć na przyjemniejsze warunki pracy, a nawet na oszczędności finansowe (np. więcej miejsca w magazynie na składowanie towarów, co pośrednio wpływa na wyniki gospodarcze).

Kilkuletnie doświadczenie, olbrzymie zaufanie klientów

Firma Rottor z siedzibą w Warszawie działa od 2012 roku. W szybkim czasie zdobyła jednak olbrzymie zaufanie klientów i renomę na rynku, co spowodowane jest oferowaniem wyrobów niepowtarzalnych, designerskich, tanich oraz bardzo funkcjonalnych. Warto zwrócić jednak uwagę na samą politykę jakościową firmy. Mowa o wdrożonych certyfikatach ISO 9001:2000, czy posiadanych atestach higienicznych i ogniowych swoich wyrobów. Pozwala to na obsługiwanie tak wymagających klientów, jak między innymi szpitale, kliniki i pojedyncze gabinety lekarskie.

Opracowanie:
Warszawa, Grottgera 5A lok. 2
tel. 505 999 906
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz