Materiał Partnera

Na co zwrócić uwagę wybierając firmę przewożącą maszyny?

Na co zwrócić uwagę wybierając firmę przewożącą maszyny?

Przewóz maszyn takich jak na przykład wózek widłowy, traktor, siewnik czy koparka wiąże się z zapewnieniem odpowiednich warunków transportowych oraz kilku pozostałych kwestii. Nie możemy do tego celu wynająć pierwszej lepszej osoby, bowiem może to okazać się niebezpieczne w skutkach. Na co więc zwrócić uwagę, wybierając firmę do przewozu maszyn? Dowiedz się więcej w poniższym artykule.

Sprzęt, wiedza i uprawnienia - to kluczowa kwestia

Przede wszystkim firma przewozowa powinna dysponować odpowiednim zapleczem technicznym w postaci właściwego i specjalistycznego sprzętu, doskonałego stanu technicznego pojazdów transportujących, nowoczesnej floty oraz niezbędną wiedzą, a także wymaganymi uprawnieniami pozwalającymi na przewóz tego typu towarów (w tym licencję na wykonywanie transportu drogowego oraz polisę OC Przewoźnika w ruchu międzynarodowym i krajowym). W ten sposób unikniemy uszkodzenia ładunku oraz opóźnień w realizacji zlecenia.

Uważajmy na cenę

Pamiętajmy, że cena może być konkurencyjna, jednak zbyt niska stawka może oznaczać niebezpieczne w skutkach cięcia budżetowe, dlatego warto porównać oferty renomowanych firm, aby zyskać ogólny ogląd co do wyważonej ceny za tego rodzaju usługi.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Bezpieczeństwo to bardzo istotny punkt. Maszyny oraz samochody powinny być profesjonalnie zabezpieczone tak, aby uniknąć groźnych dla wszystkich uczestników ruchu wypadków. Mogą do tego posłużyć między innymi specjalistyczne pasy transportowe, a także skrzynka narzędziowa na lawecie zawierająca liny, zblocza oraz wózki transportowe ułożone w sposób zapewniający dobry do nich dostęp. Istotne będzie również odpowiednie ułożenie samego ładunku np. tak, by uniknąć kontaktu ostrych krawędzi maszyny z pasami czy zawiesiami bądź użycie rękawów ochronnych lub kątowników. Sprzęt powinien być przechowywany w odpowiednich, czyli pozbawionych wilgoci, warunkach oraz być dobrej jakości, w dobrym stanie, czyste, zadbane i nieuszkodzone.

Gdzie znaleźć dobrą firmę transportującą maszyny?

Firma Usługi Transportowe Grzegorz Gałda to firma, której pracowników cechuje duże doświadczenie zawodowe, indywidualne podejście do klienta, profesjonalizm, rzetelność, terminowość w realizacji zleceń, solidne zabezpieczenie ładunków, sprawne jego dostarczenie, konkurencyjne stawki oraz wszystkie pozostałe cechy dobrego przewoźnika, które zostały wymienione w niniejszym artykule, takie jak nowoczesna flota, doskonały stan techniczny pojazdów, odpowiedni i zadbany sprzęt oraz posiadanie wymaganej wiedzy i uprawnień. Firma Usługi Transportowe Grzegorz Gałda stawia na pierwszym miejscu stuprocentową satysfakcję klienta, co przejawia się w pełnym zaangażowaniu w powierzone obowiązki oraz gwarancji najwyższej jakości świadczonych usług.

Opracowanie:
Ruda Śląska, 11 Listopada 35 lok. 10
tel. 517 298 996
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz