Materiał Partnera

Na co zwracać uwagę decydując się na dzierżawę kserokopiarek?

Na co zwracać uwagę decydując się na dzierżawę kserokopiarek?

Prowadzenie własnej firmy to nie lada wyzwanie. Codzienne obowiązki mogą przytłoczyć, ale satysfakcja z wykonywanej pracy również jest ogromna. Największy problem stanowi zwykle finansowanie. Jak dbać o budżet, żeby zapewnić płynność finansową? Należy wybierać korzystne dla funduszy rozwiązania, a jednym z nich jest dzierżawa sprzętu biurowego zamiast jego kupowania. Na co zwracać uwagę, kiedy chcemy dzierżawić kserokopiarki?

 Na czym polega dzierżawa kserokopiarek?

Dzierżawa kserokopiarek polega na tanim użytkowaniu urządzeń biurowych bez konieczności ich zakupu. Nie musimy angażować własnych środków, ale na warunkach zapisanych w umowie, korzystamy z wysokiej jakości sprzętu. W Polsce jest coraz więcej firm, które świadczą takie usługi. Co powinno zwrócić naszą uwagę, kiedy zdecydujemy się skorzystać z oferty jednej z nich?

 Dzierżawa kserokopiarek – co jest najważniejsze?

Jeżeli chcemy dzierżawić sprzęt biurowy, powinniśmy sprawdzić kilka kluczowych kwestii. Co jest istotne przy dzierżawie kserokopiarek?

Jaka jest forma rozliczenia? Klient płaci miesięczny abonament, czy może rozlicza się na podstawie liczby wykonanych kopii?

  • Na jaki okres można zawrzeć umowę?
  • Jaka jest różnica w cenie między kopią czarno-białą a kopią kolorową?
  • Czy nowe wersje oprogramowania urządzenia będą dostarczane od ręki?
  • Czy produkt jest kompatybilny z naszą wersją systemu komputerowego?
  • Czy warunki oferty są konkurencyjne wobec innych firm świadczących takie usługi?
  • Czy firma zapewni pomoc w doborze optymalnego sprzętu?

To pytania, na które powinniśmy uzyskać odpowiedź, zanim jeszcze zdecydujemy się podjąć współpracę z firmą dzierżawiącą sprzęt biurowy.

 Zalety dzierżawy kserokopiarek

Dlaczego warto zdecydować się na dzierżawę kserokopiarek? Oszczędność środków finansowych nie jest jedyną zaletą, dla której warto dokonać takiego wyrobu. Z pozostałymi plusami tego rozwiązania zapozna nasz ekspert, pracownik firmy Ksero-Contakt

Dzierżawa kserokopiarek pozwala nie martwić się o serwis, naprawę ani zakup materiałów eksploatacyjnych. Tym wszystkim zajmuje się firma, od której dzierżawimy sprzęt. Dlatego możemy skupić się na wykonywaniu swoich obowiązków i dbaniu o rozwój działalności, korzystając przy tym z najwyższej jakości urządzeń. Jeżeli nastąpi jakakolwiek awaria, zgłaszamy się do serwisu, którego pracownicy starają się jak najszybciej rozwiązać ten problem.

Dzierżawa kserokopiarek pozwala też oszczędzić finanse na inne, ważniejsze dla funkcjonowania działalności cele. Lepiej jest inwestować w rozwój i inne obszary prowadzenia firmy, aniżeli przeznaczać pieniądze na urządzenia, które po pewnym czasie i tak będą potrzebować wymiany. 

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz