Materiał Partnera

Multimedialna stacja SDA – wyposażenie samochodu na miarę naszych czasów

Multimedialna stacja SDA – wyposażenie samochodu na miarę naszych czasów

Samochody już dawno przestały być jedynie środkiem transportu, który służy do podróżowania z punktu A do punktu B. W dzisiejszych czasach wymaga się przede wszystkim komfortu oraz współpracy systemów pojazdu z urządzeniami mobilnymi. Ważne, aby współpraca ta odbywała się w sposób bezpieczny i intuicyjny. Co w tym zakresie mają do zaproponowania inżynierowie Mistubishi?

Multimedialna stacja SDA

Idealne połączenie smartfona z samochodem jest cechą, na którą uwagę zwraca coraz większa rzesza klientów. Aby mogło być to możliwe, potrzebna jest technologia połączona we wspólny, intuicyjny i prosty w obsłudze system. Wyposażony musi być przede wszystkim w łączność bezprzewodową, ponieważ rzadko kto ma przy sobie odpowiedni zestaw kabli. Dlaczego łączność z telefonem komórkowym jest tak ważna? To właśnie w ich pamięci znajduje się tak naprawdę większość spraw, które pośrednio lub bezpośrednio wiążą się z życiem zawodowym oraz prywatnym. I mowa tu nie tylko o zapisanych kontaktach, lecz także o notatkach, hasłach, czy aplikacjach, za których pomocą obsługuje się coraz więcej urządzeń. Dla projektantów Mitsubishi najważniejszym zadaniem było stworzenie systemu, który umożliwiałby korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw połączenia telefonu z samochodem, bez konieczności angażowania wzroku kierowcy, który zawsze musi być skupiony na drodze.

W ten sposób powstała multimedialna stacja SDA. Aby sprawdzić jej działanie i zobaczyć, w jaki sposób prezentuje się na deskach rozdzielczych samochodów Mitsubishi, wystarczy umówić się na wizytę w jednym z salonów tejże marki. Warto udać się do tych najlepszych. Zdecydowanie zalicza się do nich firma Auto Krak, która dzięki swojej renomie, dysponuje ogromną gamą samochodów pokazowych. W jakich sytuacjach multimedialna stacja SDA może przydać się w sposób szczególny?

Multimedialny wymiar samochodu

Połączenie telefonu komórkowego z samochodowym wyświetlaczem przydaje się przede wszystkim w razie konieczności skorzystania z map. W bardzo prosty sposób to, co wyświetla telefon, może być widoczne na ekranie głównej konsoli. Dlatego właśnie inżynierowie Mitsubishi przyłożyli szczególną wagę do jakości wykonania ekranu. Jego zaawansowana konstrukcja umożliwia bardzo szerokie kąty widzenia. Dla kierowcy oznacza to nie mniej, nie więcej niż to, że nie będzie musiał przekręcać głowy, aby cokolwiek zobaczyć.

Widoczności na ekranie nie zaburzają również intensywne promienie słoneczne, co szczególnie przydaje się w okresie letnim. Stacja SDA przydaje się również w zapewnianiu szeroko rozumianej rozrywki. Chodzi oczywiście o muzykę, która uruchomiona w aplikacji, słyszalna będzie również w doskonałym systemie nagłośnienia, którym charakteryzuje się każdy model Mitsubishi.

Opracowanie:
Kraków, Jasnogórska 105
tel. 12 353 30 50
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz