Materiał Partnera

Mezoterapia igłowa – dla zdrowia i piękna skóry!

Mezoterapia igłowa – dla zdrowia i piękna skóry!

Obecnie najlepsze salony kosmetologiczne, zatrudniają specjalistów, którzy posiadają gruntowną wiedzę dermatologiczną, podologiczną, chemiczną, kosmetyczną, a także tę związaną z wizażem i makijażem. Znajomość wielu dziedzin, pozwala zaś najlepszym kosmetologom, wykonywać zabiegi o wysokim poziomie złożoności. Mowa między innymi o mezoterapii igłowej, która dzisiaj jest sekretem piękna skóry twarzy, czy dekoltu, wykorzystywanym przez gwiazdy światowego formatu. Za ich przykładem idzie zaś tysiące kobiet, a nawet mężczyzn!

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa to zabieg kosmetologiczny oraz dermatologiczny, który polega na delikatnym obstrzykiwaniu skóry twarzy, czy dekoltu, a czasem również dłoni, specjalnymi igiełkami, które pozwalają na przekazanie dalszym warstwom skóry odpowiednich preparatów rewitalizujących, regenerujących, czy witaminowych. Warto przy tym wiedzieć, że zawsze są one dobierane idealnie do uwarunkowań zdrowotnych danego pacjenta, a ich działanie ma na celu, przyśpieszenie procesów odbudowy tkanek skóry. Preparaty odżywcze mezoterapi igłowej, mają bowiem zadanie katalizatora, który aktywuje zdolność organizmu do wszczęcia procesu autoregeneracji.

Kiedy wykonuje się mezoterapię igłową?

Mezoterapia igłowa wykorzystywana jest zarówno w celach upiększania skóry oraz jej odmładzania, jak i zapewniania odpowiedniego stanu zdrowotnego – m.in. regulowanie bilansu wodnego, czy minerałowego. Zawarte w koktajlach odżywczych substancje – między innymi kwas hialuronowy – pozytywnie wpływają na niwelowanie zmarszczek, blizn, cellulitu, trądziku, przebarwień skóry, czy nawet problemów z łysieniem! Zabieg mezoterapii igłowej jest zatem bardzo ważnym elementem terapii dermatologicznych, a już nawet po kilku seriach terapeutycznych w dobrym salonie kosmetologicznym, będzie można zauważyć spektakularne metamorfozy!

Gdzie wykonuje się mezoterapię igłową?

Mezoterapię igłową można wykonać zarówno w klinikach medycyny estetycznej, jak i w profesjonalnych oraz certyfikowanych salonach kosmetologicznych, które wyróżniają się swoim przeszkoleniem dermatologicznym. Przykładem takiego miejsca jest Ogród Piękna, który znajduje się we Wrocławiu. To tam setki kobiet – a czasem także mężczyźni – wybierają się na oczyszczanie manualne twarzy, zabiegi maską jonową, oxybrazję, radiofrekwencję, mikrodermabrazję, manicure, eksfoliację, masaże, specjalistyczne peelingi, czy też na depilację różnych rejonów ciała. Jeśli chodzi o mezoterapię igłową, tak szeroko wyspecjalizowane salony kosmetologiczne – z pełną ofertą zapoznaj się na stronie internetowej firmy Ogród Piękna – wykonują ją zarówno na twarzy, dekolcie, dłoniach, udach, przedramionach, ramionach, na szyi, czy w okolicach brzucha!

Warto wiedzieć! Dzisiaj oprócz mezoterapii igłowej, można zastosować terapię bezigłową. Ceny obu zabiegów są porównywalne, a to, który powinniśmy wybrać, powinien doradzić nam doświadczony kosmetolog. Istotne jest to, aby w przypadku złożonych, długotrwałych terapii skóry, podążać za ich wskazówkami. Wiele osób dzięki temu na zawsze pozbyło się np. uciążliwego trądziku!

Opracowanie:
Wrocław, Jackowskiego 57 d
tel. 728 558 519
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz