Materiał Partnera

Manicure tytanowy tylko profesjonalnymi preparatami

Manicure tytanowy tylko profesjonalnymi preparatami

Coraz więcej osób decyduje się na wykonanie stylizacji paznokci metodą manicure tytanowego. Jest to cały czas mało znana metoda, która pozwala zachować paznokcie w świetnej kondycji przy jednoczesnym pięknym wyglądzie. Do wykonania zabiegu niezbędne są dobre jakościowo i dostosowane do metody kosmetyki, które są dostępne wyłącznie w salonach kosmetycznych.

Preparaty do manicure tytanowego

Manicure tytanowy wprowadziła na rynek europejski Violetta Mrowiec, właścicielka V&K Cosmetic, która stworzyła w Polsce specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji paznokci o nazwie SNS. Signature Nail system, bo tak należy rozwinąć skrót, to pierwsze preparaty dedykowane wyłącznie metodzie tytanowego manicure, które są bezpieczne dla zdrowia człowieka i przyjazne środowisku. Inną znaną marką preparatów do wykonania manicure tytanowego jest LART. Są to innowacyjne i ulepszone formuły, które powstały z myślą o zaspokojeniu potrzeb profesjonalnych stylistów, wykonujący manicure metodą dipping system. Zaawansowana technologia produktów gwarantuje idealną pigmentację, wydajność, trwałość i doskonałą konsystencję. Ponadto produkty są bogate w witaminy i minerały co zapewnia naturalne wzmocnienie paznokci.

Produkty do manicure tytanowego aplikowane są przez nałożenie witaminowej bazy i zanurzenie paznokcia w kolorowym pudze. Następnie aplikowany jest preparat wysuszający, który dodatkowo utwardza płytkę paznokcia. Dzięki tym preparatom manicure staje się mocny, odporny na uderzenia i działanie szkodliwego środowiska zewnętrznego.

Dlaczego nie hybryda?

Najbardziej popularna dotąd hybryda ma mocnego przeciwnika jakim jest manicure tytanowy. Metoda ta jest równie skuteczna co znana hybryda i na dodatek nie wpływa negatywnie na kondycję płytki paznokcia. Podczas zabiegu metodą dipping system stylista nie używa lamp UV lub LED, co powoduje, że płytka paznokcia pozostaje zdrowa, a aplikacja preparatów jest znacznie szybsza. Efekt po wykonaniu manicure tytanowego to cieńsze i wyprofilowane w sposób naturalny paznokcie. Atutem „tytanowych” paznokci jest to, że manicure wzmacnia płytkę paznokcia. Produkty używane podczas zabiegu kosmetycznego zawierają wapń, witaminy z grupy A, D i E co korzystnie wpływa na ich kondycję. Jednak na widoczne rezultaty trzeba poczekać i wykonać przynajmniej pięć zabiegów u stylisty paznokci.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz