Materiał Partnera

Jakie części do sprężarek proponuje klientom GCS Compressor Products Int?

Jakie części do sprężarek proponuje klientom GCS Compressor Products Int?
Sprężarki wykorzystywane w przemyśle i nie tylko są intensywnie eksploatowane. Prowadzi to do nadmiernego zużywania poszczególnych elementów i konieczności wymiany ich na nowe części. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty GCS Compressor Products Int – firmy, która jest sprawdzonym dystrybutorem podzespołów do sprężarek. Jakie konkretnie komponenty znajdują się w asortymencie?

Pierścienie uszczelniające różnego rodzaju

Zachowanie szczelności to jedna z priorytetowych wartości w przypadku sprężarek. Jest to wymagane do ich prawidłowego i wydajnego działania. Sporą odpowiedzialność za właściwe parametry pracy mają pierścienie uszczelniające. Kilka ich rodzajów znajduje się w ofercie firmy GCS Compressor Products Int, która w tym zakresie proponuje wysokiej klasy pierścienie pochodzące od jednego z wiodących producentów części do sprężarek. Asortyment GCS Compressor Products Int obejmuje pierścienie tłokowe, dławicowe czy prowadzące.

Firma ta dysponuje także pierścieniami zgarniającymi, które odpowiadają za kontrolę oleju w sprężarkach i jego odpowiednie zatrzymywanie. Dzięki temu można znacząco ograniczyć ryzyko występowania awarii sprężarek, wynikających też nierzadko z braku wymaganej szczelności. GCS Compressor Products Int oferująca szereg części do sprężarek proponuje swoim klientom także wiele innych podzespołów do takich właśnie urządzeń. Co dokładnie obejmuje jeszcze asortyment?

Części do sprężarek tłokowych

W sprężarkach stosuje się różne rozwiązania, a ich modernizacje związane z wymianą konkretnych części powinny opierać się na sprawdzonych zamiennikach. Z tego właśnie względu warto postawić na GCS Compressor Products Int – firma ta może zaproponować klientom wykonane ze stali, żeliwa lub aluminium tłoki oraz tłoczyska. To kolejne już elementy sprężarek, które powinny charakteryzować się wysoką sprawnością i wytrzymałością. Parametry części oferowanych przez GCS Compressor Products Int są zachowywane nawet w przypadku pracy w bardzo trudnych warunkach.

Dotyczy to również dławic i zaworów. W przypadku tych drugich niezbędne jest dopasowanie właściwego modelu do konkretnej sprężarki. GCS Compressor Products Int ma w swojej ofercie wiele zaworów do sprężarek, w tym m.in.:

  • zawór Hi-Flo,

  • zawór RD z pierścieniami radialnymi,

  • zawór grzybkowy,

  • zawór pierścieniowy,

  • zawór grzybkowy,

  • zawór kanałowo-pasmowy,

  • zawór płytkowy.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na pierwszy z wymienionych zaworów. Jego innowacyjna, aerodynamiczna konstrukcja sprawia, że gwarantuje on maksymalną wydajność przy jednocześnie obniżeniu ryzyka występowania awarii związanych np. z zatrzymaniem zanieczyszczeń. Tego typu części do sprężarek można jednak nabyć wyłącznie u dobrego dystrybutora, jakim bez wątpienia jest firma GCS Compressor Products Int.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz