Artykuł sponsorowany

Jak wybrać wysoki jakościowo wózek głęboko-spacerowy 2w1?

Jak wybrać wysoki jakościowo wózek głęboko-spacerowy 2w1?

Wybór odpowiedniego wózka dla dziecka to nie lada wyzwanie dla rodziców. Wiąże się to również z niemałymi kosztami, dlatego warto dokładnie rozejrzeć się na rynku artykułów dziecięcych za modelem, który spełni wszystkie oczekiwania. Warto zainwestować w droższy sprzęt, który po latach będzie można wykorzystać przy wychowywaniu kolejnych pociech, lub który nadzwyczajnie w świecie udostępnimy swojej rodzinie oraz znajomym.

Zadbaj o komfort dziecka

Przy wyborze odpowiedniego wózka dziecięcego należy przede wszystkim pomyśleć o wygodzie i komforcie, jaki zapewni on dziecku. Pomimo iż sprzęty te nie należą do tanich, nie warto kupować niesprawdzonych produktów o niskich cenach, ponieważ wielokrotnie nie posiadają one odpowiedniego przystosowania dla naszych pociech. Mowa tutaj o wystarczającej ochronie przed warunkami pogodowymi, odpowiedniej miękkości, a nawet właściwościach hipoalergicznych. Nie tylko  komfort dziecka jednak należy mieć na uwadze, ale również wygodę rodziców – wybieraj wózki dziecięce z możliwością odpowiedniego profilowania wysokości, a także z dobrymi kołami wyposażonymi w grube ogumienie oraz amortyzatory.

Wózek dziecięcy 2w1

Najbardziej popularnymi wózkami na rynku są te głęboko-spacerowe. Wiele z nich jest wielofunkcyjnych, pozwalając na swobodną modyfikację konstrukcji. Dzięki temu wózek będzie pełnił funkcję głębokiej gondoli – najczęściej wykorzystuje się ją do pierwszego roku życia dziecka – a także spacerówki, która z pewnością będzie użytkowana nawet przez cztery lata. Wybierając wózki 2w1, warto jednak zwrócić uwagę na łatwość składania, stabilność konstrukcji, zakres regulacji wysokości poręczy, czy też na możliwość wykorzystania kosza spacerowego. Wszystkie wymienione elementy o najwyższym standardzie jakościowym można znaleźć między innymi w produktach marki Adamex, Bebetto, Riko. Camarello, Milu Kids, Expander, Adbor, Euro-Cart. Jednym z najlepszych dystrybutorów tychże firm na rynku jest gryficki sklep Miś Panda, który oferuje wszystkie niezbędne dla rodzica artykuły dziecięce: m.in. chodziki, leżaczki, huśtawki, rowerki, materace, pościele do wózków, koce, produkt dedykowane dla niemowląt, foteliki samochodowe, krzesełka do karmienia i wiele innych.

Atesty bezpieczeństwa

Oprócz wygody dziecka, stabilności konstrukcji, a także komfortu rodzica bardzo ważne są atesty bezpieczeństwa użytkowania danego wózka głęboko-spacerowego. Produkty od najlepszych światowych i polskich producentów zawsze posiadają znak bezpieczeństwa, który przyznaje Państwowy Zakład Higieny. Warto spytać również dystrybutora o testy jakościowe – najlepsze wózki głęboko-spacerowe przechodzą tak złożone analizy, jak między innymi te wykorzystywane przy określaniu bezpieczeństwa samochodów!

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz