Materiał Partnera

Jak wybrać firmę spedycyjną?

Jak wybrać firmę spedycyjną?

Przewóz różnego rodzaju towarów za pomocą specjalistycznych firm transportowych jest bardzo popularny. Jednak wybranie przewoźnika, który dostarczy produkty w uzgodnionym terminie i w idealnym stanie, wcale nie jest proste. Czym się kierować decydując się na usługi transportowe? Na co należy zwrócić uwagę, żeby nie stracić pieniędzy i towaru? Dowiedz się, jak wybrać najlepszą firmę spedycyjną i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Doświadczenie i renoma

Zanim zdecydujesz się zaufać firmie spedycyjnej, dowiedz się, jak długo działa w branży. Im dłuższa obecność na rynku, tym większa szansa, że trafiliśmy na doświadczonego przewoźnika, który szanuje swoich klientów i wywiązuje się z podpisanych umów.

Nowoczesna flota pojazdów

Zawsze upewnij się, że firma transportowa oferuje przewóz towaru, który musisz dostarczyć w konkretne miejsce. Jeśli musisz wysłać towary, wymagające niskiej temperatury, postaw na firmę, dysponującą flotą pojazdów chłodni, które wyposażone są w profesjonalne termografy, umożliwiające wydruk temperatury w dowolnym momencie przewozu. Tego typu pojazdy znajdziesz w firmie A.R.W w Brzozowcu, w województwie lubuskim. Firma działa na rynku od 1993 roku i specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych oraz spedycyjnych krajowych i międzynarodowych. Jeśli planujesz wysłać towar wyjątkowo ciężki, pamiętaj, że musi być on transportowany odpowiednim pojazdem. Dlatego warto wybrać firmę, która dysponuje nowoczesną flotą pojazdów, zawierającą ciągniki siodłowe, spełniające najwyższe normy spalania EURO 5 i EURO 6 oraz sprężone z nimi naczepy Krone.

Kompleksowe usługi

Warto postawić na firmę, która po otrzymaniu zlecenia zajmie się wszystkimi czynnościami – odbierze ładunek u dostawcy, zajmie się odprawą celną i dostarczy ładunek w idealnym stanie odbiorcy. Niewątpliwymi autami są także takie usługi jak magazynowanie oraz fachowe doradztwo w zakresie transportu i spedycji.

Wybór firmy przewozowej ma ogromne znaczenie dla sukcesu naszego przedsięwzięcia. Niezależnie od tego, czy chodzi nam o transport międzynarodowy, czy krajowy, postawmy na firmę, która wyróżnia się bogatym doświadczeniem i zaufaniem klientów. Istotna jest także nowoczesna flota pojazdów, która pozwala na przewóz różnorodnych towarów, możliwość magazynowania oraz kompleksowość świadczonych usług. Pamiętajmy również, że w tej branży liczy się także terminowość i rzetelność – wszystkie towary powinny dotrzeć na miejsce w uzgodnionym czasie i w nienaruszonym stanie.

Opracowanie:
Brzozowiec, Borkowska 13
tel. 95 751 39 94
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz