Zajmujemy się transportem samochodami ciężarowymi
Zajmujemy się transportem samochodami ciężarowymi, Marek Morawski Usługi transportowe, Pruszcz Gdański

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5930005017
REGON: 190395904
Rok założenia:
1993

O firmie

Firma Morawski Marek Usługi transportowe ma swoją siedzibę w Pruszczu Gdańskim, w powiecie gdańskim. Specjalizujemy się w usługach transportowych. Na rynku działamy od 1993 roku.

Oferta

Głównym profilem naszej działalność są kompleksowe usługi transportowe. Podejmujemy się zleceń związanych z transportem krajowym, a także przyjmujemy zlecenia na transport zagraniczny. Nasza flotylla to wyłącznie nowoczesne i przystosowane do wszystkich warunków pojazdy, które same w sobie są gwarancją bezpiecznego przewozu towarów.

Funkcjonujemy aktywnie w branży już od ponad dwudziestu pięciu lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona zadowolonych klientów jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

W ramach naszej oferty proponujemy:
  • przewóz mienia,
  • transportem międzynarodowy przesyłek,
  • przewóz ładunków niebezpiecznych,
  • transport pasz.
Dodatkowo możemy zaoferować przestrzeń magazynową do wynajęcia. Oferujemy przestrzenie o powierzchni do 1000m. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze zlecenia i bez względu na jakiekolwiek czynniki zewnętrzne zawsze docieramy do celu na czas, a transportowany ładunek pozostaje nienaruszony. Koszt każdego pojedynczego transportu jest negocjowany z klientem indywidualnie.

Nasz zespół to wyłącznie doświadczeni kierowcy oraz spedytorzy, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz świetną znajomość tras są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Możemy zapewnić rzetelność i bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Marek Morawski Usługi transportowe

Marek Morawski Usługi transportowe, Pruszcz Gdański

Opinie (2)

Opinie o firmie Marek Morawski Usługi transportowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Alicja
Alicja
5.0
28.11.2021
Szybko, bezproblemowo i, co ważne, w rozsądnej cenie. Polecam!
Jarosław
Jarosław
5.0
28.09.2021
Po prostu rewelacja. Współpracowałem z kilkoma firmami transportowymi i muszę przyznać, że inne firmy przy firmie Pana Marka, która zorganizowała dla mnie kilka transportów, wypadają znacznie gorzej.