Materiał Partnera

Handbud – pracownia projektowa inwestycji budowlanych

Handbud – pracownia projektowa inwestycji budowlanych

Handbud to pracownia projektowa zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych. Na polskim rynku istnieje od 1993 roku, czyli już ponad dwadzieścia lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie wykorzystuje, zapewniając klientom najwyższy poziom prowadzonych usług. Posiada liczne referencje i bogatą historię realizowanych projektów, wśród których znajdują się salony samochodowe i zakłady produkcyjne.

Oferta firmy

Do usług oferowanych przez Handbud należą wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze. Firma samodzielnie zbiera niezbędne do projektowania zadania informacje i materiały. Przygotowuje dla klienta dokumentację terenowo-prawną, której inwestor potrzebuje do pozyskania terenów pod swoją inwestycję. Handbud zajmuje się także uzyskiwaniem pozwoleń na budowy i określaniem zakresu prac pomiarowych i geodezyjnych.

Do działalności firmy należy opracowanie dokumentacji przetargowej oraz pomoc w wyborze właściwego wykonawcy.

Na podstawie założeń dotyczących dostaw inwestorskich w umowie podpisanej z wykonawcą, Handbud jest w stanie dostarczyć potrzebne maszyny i urządzenia w ustalonym zakresie i terminie. Do prowadzonych usług należy także nadzór inwestorski.

W zakresie kosztów, firma zajmuje się również sprawdzaniem kalkulacji szczegółowych lub kosztorysów powykonawczych przedkładanych przez wykonawcę. Handbud oferuje też swoim klientom przygotowanie dokumentów potrzebnych do uruchomienia finansowania inwestycji.

Pracownia zajmuje się tworzeniem koncepcji architektonicznych, oceną oddziaływania inwestycji na środowisko, ekspertyzami technicznymi praz inwentaryzacją obiektów budowlanych.



Zrealizowane projekty

Handbud posiada bogate, ponad dwudziestoletnie poświadczenie. Od momentu powstania do dziś zrealizował liczne projekty z zakresu zarówno budownictwa przemysłowego, jak i mieszkaniowego.

Firm wykonała między innymi projekt architektoniczno-budowlany i wykonawczy salonu samochodowego Bentley w Warszawie i pełniła nad inwestycją nadzór autorski.

Zajmowała się również projektem architektoniczno-budowlanym elewatora zbożowego w Strzegowie i pełniła nadzór inwestorski nad przebudową węzła komunikacyjnego w Legnicy.

Dowód jakości

O jakości usług świadczonych przez Handbud stanowi długa lista referencji, które firma może przedstawić potencjalnym klientom. Pochodzą one od starostwa powiatowego w Złotoryi, firmy Insbud Legnica, firmy HPC Polska, firmy Kluczyk Tradex i wielu innych.

Handbud zatrudnia wyłącznie architektów o wysokich kwalifikacjach oraz inżynierów z szerokim zakresem uprawnień: projektowych, budowlanych i wykonawczych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz