Materiał Partnera

Fadolandia- raj nie tylko dla dzieci

Fadolandia- raj nie tylko dla dzieci

Fadolandia to najciekawsze w swoim rodzaju miejsce, istniejące już ponad 6 lat. Można się w nim przenieść w krainę fantazji, radości i śmiechu. Moc zabaw, dużo ruchu, kolorowe wnętrze, szybkie zjazdy, kąpiel w kulkach, salki pełne urodzinowego konfetti, specjalni goście z bajkowego świata, kolorowe charakteryzacje i stroje jak w teatrze, baloniki jak zwierzęta.

Co więcej, pyszna kawa dla rodziców, którzy w końcu mogą usiąść i porozmawiać, bo do dyspozycji dzieci pozostaje niemal 350m2  przestrzeni pełnej atrakcji, a to wszystko pod opieką wspaniałych animatorek. Na terenie naszej sali znajduje się: sklepik z akcesoriami urodzinowymi, balony na hel, wypożyczalnia kostiumów, dwie salki urodzinowe, kawiarenka, kącik dla malucha oraz dwupoziomowa konstrukcja.

Fadolandia to miejsce, gdzie można w interesujący sposób spędzić:

  • Dzień dziecka, na który co roku zapraszani są niezwykli goście specjalni. Odwiedzili nas już mimowie, Michał Cwoliga, Grupa Prug, Teatr Stop, Pan Magiczny, DJ MIKI z programu Jim Jam, liczni aktorzy oraz tancerze;
  • Bal Andrzejkowy z wieloma atrakcjami i wróżbami, realizowany na podstawie naszych autorskich, zaskakujących scenariuszy;
  • Bal Halloween, który wyróżniają niezwykłe dekoracje oświetlane blaskiem świec, wydostającym się z wydrążonych dyń. Cechuje się on teatralnym spektaklem, przygotowanym przez naszych animatorów na podstawie autorskiego scenariusza, przeplatanym licznymi zabawami z nim związanymi;
  • Mikołajki, które wywołują bardzo intensywne emocje u dzieci. Wiadomo, że wiara w Świętego Mikołaja to nieodłączny element dzieciństwa, dlatego dbamy o najmniejsze szczegóły naszego Mikołajkowego przedstawienia- Mikołaj to profesjonalny aktor teatralny, którego przebranie, składające się aż z 15 elementów, robi niesamowite wrażenie. Jego świta- Pani Mikołajowa, elfy, renifery i inne bajkowe postacie są również doskonale przygotowane
  • urodziny dziecka, czyli wielkie święto w rodzinie. Przyjęcie zorganizowane przez nas, na którym obecni są przyjaciele solenizanta oraz jego najbliźsi, na długo zostaje w pamięci.
  • Noc Filmową, czyli noc pełną wrażeń, kiedy to seanse filmowe przeplatają się ciekawymi i rozwijającymi zabawami. Dla rodziców dodatkowym atutem jest pozostawienia dziecka na noc w Fadolandii, pod profesjonalną opieką, jest możliwość zaplanowania miłego, wolnego wieczoru.

Ponadto, Fadolandia ma w swojej ofercie liczne atrakcje zewnętrzne: dmuchane zamki, baseny z kulami wodnymi, bumper ball, maszyny do waty cukrowej oraz popcornu, oryginalne lody w kuleczkach. Prowadzimy profesjonalne animacje wyjazdowe, malowanie twarzy, zaplatanie kolorowych warkoczyków. Niewątpliwie atrakcją, która może uświetnić każdą okazje jest żywa maskotka. Fadolandia oferuje występ lub wypożyczenie kostiumu Bałwanka Olafa, Minionka, Myszki Miki, Myszki Minnie, Trollinki Poppy, Angry Birds'a. Nasi animatorzy są w stanie zapewnić całonocną opiekę nad dziećmi na terenie hoteli podczas trwania wesel oraz innych imprez.

Współpracujemy z hotelami, urzędami miast, galeriami, odkrytymi i zamkniętymi kąpieliskami wodnymi, salami weselnymi i innymi.

TO i wiele wiele więcej tylko w Centrum Zabaw Fadolandia. ZAPRASZAMY

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz