Materiał Partnera

Dolnośląscy specjaliści od opon

Dolnośląscy specjaliści od opon

Dobrze dobrane i odpowiednio zamontowane opony to jeden z podstawowych elementów układu jezdnego w każdym aucie. Choć serwisów oferujących usługi wulkanizacyjne oraz związane z wymianą opon jest dużo, to niestety nie każdy z nich oferuje odpowiednią jakość wykonania takich prac. Ze względu na istotę prawidłowego funkcjonowania układu jezdnego dla bezpieczeństwa auta, warto w tych kwestiach zwrócić się do prawdziwych profesjonalistów.

Opony to jeden z najważniejszych elementów w każdym aucie, to bowiem za ich pośrednictwem samochód styka się z powierzchnią. Odpowiednio dobrane i zamontowane opony to gwarancja dobrej przyczepności samochodu, zwłaszcza na nierównościach, a tym samym pewność prawidłowego zachowania również w trakcie trudnych warunków drogowych, jak deszcze czy śnieg. Aby mieć pewność, że ten element działa w naszym aucie bez zarzutu należy zwrócić się do profesjonalistów. Do takich bez wątpienia należy zakład Wulkanizacja u Marka, znajdujący się w Obornikach Śląskich w województwie dolnośląskim.

O oponie wiemy wszystko…

Odpowiednio dobrana opona to klucz do bezpiecznej jazdy naszego samochodu. Obecnie wybór jest na tyle szeroki, że paradoksalnie nie powinno to stanowić problemu. Lepiej jednak zwrócić się w tej kwestii o poradę do specjalistów. Firma Wulkanizacja u Marka oferuje sprzedaż opon nowych i używanych oraz fachowe doradztwo w tej kwestii, dzięki czemu zyskamy pewność, że zakupione opony najlepiej pasują do naszego modelu samochodu oraz charakteru jazdy jaki praktykujemy. Kupując komplet opon zimowych i letnich istnieje również możliwość przechowywania jednego z kompletów w zakładzie, dzięki czemu nie będzie potrzeby każdorazowego wożenia opon na wymianę oraz ich składowania w piwnicy lub garażu.

Sztuka montażu…

Dobrze dobrana opona to jedno, jednak jej odpowiedni montaż to równie istotna kwestia. Wulkanizacja u Marka oferuje w tym zakresie pełen wachlarz usług z zakresu serwisu opon, wyważania opon, montażu opon, a także wszelkich napraw opon oraz dętek. Wulkanizacja u Marka oferuje ponadto pompowanie kół, usługi z zakresu konserwacji opon oraz wyważanie felg aluminiowych. Zakład dysponuje doświadczoną i fachową kadrą, a także nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu wszelkiego typu usługi związane z wymianą lub naprawą opon trwają szybko i sprawnie.

Opracowanie:
Wilczyn, Stawowa 5
tel. 721 088 676
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz