Materiał Partnera

Czym kierować się przy wyborze firmy przewozowej?

Czym kierować się przy wyborze firmy przewozowej?

Podróż zawsze wiąże się z dyskomfortem. W przypadku pracy za granicą nie da się jej uniknąć. Bez względu na fakt, czy przemieszczamy się własnym autem, czy korzystamy z usług przewoźnika, na czas podróży mamy ograniczoną swobodę poruszania się, spędzania czasu w wybranej przez nas pozycji. Ten dyskomfort można zminimalizować i czerpać przyjemność z podróżowania korzystając z usług profesjonalnej firmy przewozowej. N a co zwrócić uwagę przy wyborze przewoźnika?

Praca z dala od domu, za granicą wymaga częstych podróży. Nie zawsze podróż własnym samochodem jest z punktu widzenia bezpieczeństwa naszego i innych użytkowników drogi najlepszym rozwiązaniem. Gdy w grę wchodzi pokonanie dużej ilości kilometrów pod presją czasu, łatwo jest o wypadek wywołany pośpiechem, zmęczeniem, rozkojarzeniem. 

Wybierając firmę przewozową jedziesz komfortowo i bezpiecznie

Jazda nowocześnie wyposażonym autobusem to sama przyjemność. Wybierając usługi przewozu osób warto sprawdzić, jaką flotą dysponuje dana firma przewozowa. W przypadku przewozu osób liczy się nie tylko koszt podróży sam w sobie, ale również wygoda. W autobusach najwyższej klasy do twojej dyspozycji są wygodne, rozkładane fotele oraz zapewniona jest przestrzeń pozwalająca na przyjęcie ergonomicznej pozycji. Nie ma mowy o ścisku i kwadratowych fotelach, jakie niektórzy z nas pewnie pamiętają z podróży autobusami z lat 90.

Żadne auto osobowe nie jest w stanie zapewnić ci tej wygody w trakcie podróży, co autokary nowej generacji. Na pokładzie masz do dyspozycji:

  • klimatyzację, indywidualnie sterowaną,

  • nowoczesny system ogrzewania,

  • wygodne, rozkładane fotele,

  • bezpłatny dostęp do WiFi.

Jadąc w nowocześnie wyposażonym autobusie, masz czas na obejrzenie zaległych filmów, przeczytanie ulubionych pozycji literatury. Korzystając z usług sprawdzonej firmy przewozowej, jak firma Quick Bus Szybki Bus Svitlana Martynyuk, masz gwarancję spokojnej podróży, sprawdzoną trasą bez opóźnień i męczarni w ciasnocie.

Sprawna flota dostosowana do charakteru podróży.

Na komfort jazdy ma z pewnością wpływ również sama wielkość autokaru. Szukając przewoźnika do podróży służbowej, warto przyjrzeć się taborowi, jakim dysponuje firma przewozowa. Dbając o komfort jazdy firma ceniąca przede wszystkim potrzeby klienta, będzie miała do dyspozycji autokary różnej wielkości:

  • Mikrobusy - (8 - 23 os.) - wyposażone w klimatyzację, radio, video/DVD, mikrofon

  • Autokary Standard - (27 - 35 osób) – wyposażone w: klimatyzację, radio, DVD, barek, mikrofon

  • Autokary Standard plus - (46 - 52 osób) – wyposażone w: klimatyzację, DVD, barek, WC

  • Autokary Lux - (55 - 70 osób) z pełnym wyposażeniem: klimatyzacja, video/DVD, WC, barek.

Nie można zapomnieć o samych kierowcach. Ci najlepsi z branży zawsze są pomocni, opanowani o najwyższych kwalifikacjach i wysokiej kulturze jazdy, poświadczonej czynną praktyką w zawodzie. Najwyższej klasy kierowca dba na każdym etapie podróży o pasażerów i załogi, będąc dla nich wsparciem, informatorem a czasem przewodnikiem.

Opracowanie:
Warszawa, Grochowska
tel. 508 444 208
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz