Materiał Partnera

Busy bez kierowców na wynajem – kiedy warto z nich skorzystać?

Busy bez kierowców na wynajem – kiedy warto z nich skorzystać?

Busy to większe samochody osobowe, które mieszczą w najpopularniejszych swoich konstrukcjach od 7 do 11 osób. Ich dopuszczana masa całkowita, rzadko przekracza 3,5 tony, dlatego bez problemów mogą być prowadzone przez osoby z uprawieniami jazdy kategorii B. To między innymi dlatego dzisiaj w Polsce powstaje coraz większa liczba firm, które zajmują się profesjonalnym – krótko i długoterminowym – wynajmem busów bez kierowcy. Dowiedz się, kiedy takie rozwiązanie jest najczęściej wykorzystywane.

Imprezy integracyjne

Busy bardzo często wykorzystywane są przy organizowaniu przez różne firmy imprez integracyjnych, np. jednodniowych, lub kilkudniowych. W przypadku dłuższych wyjazdów do ośrodków wypoczynkowych w górach, na Mazurach, czy nad Morzem, a także do placówek survivalowych, lepiej wynajmować samego busa bez kierowcy. Znacznie obniży to koszty, a także zapewni pełną mobilność podróżowania, bez ograniczeń…Mniejsze wyjazdy sportowe

Busy wynajmowane są przez właścicieli klubów fintess i siłownie, a także przez kluby sportowe. To często wtedy, lepiej postawić na auta kilkuosobowe, bez kierowcy, któremu trzeba by było opłacić nocleg i wyżywienie. Busy przy wyjazdach sportowych to nie tylko środek transportu z miejsca A do B, ale także możliwość lokomocji, po całej małej miejscowości turystycznej: szybki przewóz na boisko, plażę, czy do wypożyczalni kajaków.

Pielgrzymki

Nie każda parafia organizuje duże pielgrzymki na ponad 30 osób. Wiąże się to bowiem z koniecznością posiadania wysokich kwalifikacji logistycznych. Często zatem wycieczki sakralne, są organizowane w mniejszych grupkach – np. wśród kół różańcowych – które odwiedzają m.in. polskie i zagraniczne Sanktuaria Maryjne. Warto wiedzieć, że turystyka tego typu, jest bardzo popularna w Polsce, a jednym ze sposobów cięcia kosztów wyjazdów, jest wynajmowanie busów bez kierowców.

Wycieczki rodzinne

Planujesz kilkudniowy wypad nad morze, w góry, czy nad jezioro? Chcesz zabrać nie tylko swoje pociechy, ale także ich przyjaciół? Tu pojawia się ponownie rozwiązanie wynajmu busa bez kierowcy. Jest to praktyka coraz bardziej wykorzystywana przez klientów indywidualnych, którzy w ten sposób, nie muszą kolokwialnie „gnieździć się” w ciasnych osobówkach. Najlepsze wypożyczalnie, gwarantują również pojazdy, które posiadają najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, klimatyzacji, czy też nawigacji. Z tego słynie firma DOM PLUS Wynajem busów osobowych Cezarego Grochowiny, która często zapewnia swoje auta na wydarzenia rodzinne: śluby, pogrzeby, jubileusze, Komunie itd. Firma posiada w swojej ofercie wygodny i komfortowy samochód marki samochody Renault Trafic III w wersji 8 osobowej w klasie SPACECLASS.

Wyjazdy objazdowe 

Wynajem busów jest również popularny wśród podróżników, którzy kochają zwiedzać świat. Długi majówkowy weekend, czy też wakacyjny urlop to świetny czas na organizację Eurotripu. Młodzi ludzie często wraz z przyjaciółmi objeżdżają Bałkany, Skandynawię, bądź też Półwysep Apeniński. Wynajmując busa bez kierowcy, razem ze swoimi znajomymi, będziesz mógł w ciągu dwóch tygodni zwiedzić nawet kilka stolic europejskich, np. trasa: Warszawa-Bratysława-Budapeszt-Zagrzeb-Lublana-Wiedeń-Praga-Berlin. Czy nie brzmi to, jak przygoda życia?! 

Opracowanie:
Gospodarz, Guzewska 19
tel. 509 647 520
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz