Sporządzanie sprawozdań finansowych
Sporządzanie sprawozdań finansowych, Zembaty Jacek Biuro rachunkowe, Żagań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9280015383
REGON: 970365130
Rok założenia:
1992

O firmie

Biura rachunkowe, których właścicielem jest Jacek Zembaty znajdują się w Żaganiu, w województwie lubuskim oraz Bolesławcu, w województwie dolnośląskim. Księgowy świadczy usługi na rzecz firm, spółek, osób fizycznych, a także wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Prowadzi działalność od 1992 roku.

Oferta

Jacek Zembaty to doświadczony księgowy i biegły rewident. Od wielu lat wraz ze swoimi pracownikami dba o to, by klienci otrzymywali kompleksową pomoc w zakresie rachunkowości. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i dotrzymywanie terminów. Usługi, które realizuje jego biuro to między innymi prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów. Ponadto zajmuje się sporządzaniem sprawozdań finansowych i ewidencjonowaniem podatku od towarów i usług. Inne ewidencje pozostające w sferze działalności biura to ewidencja środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych.

Oferta biura Jacka Zembatego to także:
  • sporządzanie planu kont
  • rejestracja dokumentów księgowych
  • przygotowywanie rocznych deklaracji podatkowych
  • rozliczenia składek ZUS
  • przygotowywanie sprawozdań statystycznych
  • uzupełnianie zaległości księgowych
Księgowi służą także doradztwem podatkowym, np. w kwestii PIT, CIT, VAT oraz podatku od nieruchomości.

Ponadto zajmują się usługami kadrowo-płacowymi. W ramach nich przygotowują listy płac, świadectwa pracy, umowy, deklaracje ZUS i inne dokumenty pracownicze.

Właściciel służy pomocą w zakresie uprawnień biegłego rewidenta. Bada sprawozdania finansowe, sporządza ekspertyzy i opinie finansowe, prowadzi postępowania upadłościowe i oferuje szkolenia z zagadnień rachunkowych.

Więcej informacji związanych z działalnością biura rachunkowego Jacka Zembatego znajdą Państwo na stronie internetowej.

Artykuły

Dlaczego warto skorzystać z usług biura rachunkowego?
Dlaczego warto skorzystać z usług biura rachunkowego?
Dobre biuro rachunkowe przyda się każdemu przedsiębiorstwu. Znajdziemy tam najlepszych fachowców, którzy zadbają o wszystkie nasze sprawy księgowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt Zembaty Jacek Biuro rachunkowe

Zembaty Jacek Biuro rachunkowe, Żagań

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Zembaty Jacek Biuro rachunkowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bartosz
Bartosz
5.0
08.01.2020
Biegły rewident Jacek Zembaty to świetny fachowiec, który potrafi fachowo doradzić w kwestiach podatkowych i księgowych. Wiele razy jego porady uratowały mnie przed stratami finansowymi.
Mariusz
Mariusz
5.0
28.11.2019
Biegły rewident Jacek Zembaty pomaga mi od wielu lat. Dzięki jego doświadczeniu nie mam żadnych problemów ze skarbówką.
Kamil
Kamil
5.0
25.09.2019
Fachowa pomoc. Sam nie znam się na rachunkowości, dlatego obowiązki z nią związane zlecam tej firmie. Uważam, że warto, bo dotrzymują terminów i wychwytują wszystkie nieprawidłowości.
Marek
Marek
5.0
14.07.2019
Obsługa księgowa na najwyższym poziomie. Są na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami, dlatego nic ich nie jest w stanie zaskoczyć. Nigdy nie miałem problemów, ponieważ nie robią błędów.
Igor
Igor
5.0
04.05.2019
Biuro pomaga mi w rachunkowości. Księgowi prowadzą dla mnie księgi handlowe, sporządzają deklaracje podatkowe i różne ewidencje. Zleciłem im również obsługę kadrowo-płacową.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
10.03.2019
To już chyba 20 lat od momentu, kiedy nawiązałem współpracę z żagańskim biurem rachunkowym. Dzięki temu jestem spokojny o mój biznes.
Albert
Albert
5.0
24.01.2019
Od lat korzystam z pomocy tego biura. Cenię sobie ich profesjonalne podeście. Wszystko jest zawsze na czas, a cena zachęca do nawiązania kontaktu.
Mariusz
Mariusz
5.0
15.11.2018
Mieszkam w Żaganiu i prowadzę małą firmę. Korzystam z usług biura rachunkowego Jacka Zembatego. Uważam, że jest najlepszym tego typu firmą w mieście.