Doświadczony doradca podatkowy na miarę Twoich oczekiwań
Doświadczony doradca podatkowy na miarę Twoich oczekiwań, Witold Missala Doradca podatkowy, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5251163328
REGON: 012127599
Rok założenia:
1996

O firmie

Moje biuro znajdą Państwo w Warszawie. Specjalizuję się w doradztwie podatkowym oraz księgowości. Posiadam duże doświadczenie zawodowe zdobywane od 1996 roku i niezbędne wykształcenie. Między innymi legitymuję się ukończonymi studiami ekonomicznymi, kursem syndyków i likwidatorów, a także uprawnieniami doradcy podatkowego oraz kuratora sądowego.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Podstawą mojej działalności jest udzielanie porad podatkowych. Pomagam klientom w sprawach związanych ze zryczałtowanym podatkiem dochodowym oraz rozliczam podatek dochodowy od osób fizycznych i prawnych. Ponadto obsługuję transakcje sprzedaży budynków i gruntów, wykonuję audyty podatkowe oraz reprezentuję klientów podczas postępowań podatkowych.

Działam także jako specjalista z zakresu księgowości firm, osób fizycznych i organizacji. Posiadam duże doświadczenie w tej materii, nie tylko jako doradca, ale również autor licznych publikacji. Służę pomocą w prowadzeniu ksiąg handlowych i ksiąg zawierających informacje o przychodach i rozchodach. Moja działalność polega również na sporządzaniu ewidencji środków trwałych oraz podatku od towarów i usług, przygotowywaniu przelewów do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego, a także przygotowywaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań statystycznych. Dodatkowo wykonuję zadania wchodzące w skład obsługi kadrowo-płacowej. Należy do nich sporządzanie umów i prowadzenie dokumentacji pracowniczej. Nie wyczerpuje to mojej oferty obejmującej ponadto działania z zakresu postępowań upadłościowych i naprawczych firm.

Zapraszam do nawiązania kontaktu i skorzystania z mojej pomocy. Więcej informacji dotyczących działalności mojego biura znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zakres działalności

Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Fundacje i Stowarzyszenia
Klienci indywidualni
Spółki akcyjne
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki partnerskie
Spółki z o.o.
Zasięg działalności
Lokalny

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Witold Missala Doradca podatkowy

Witold Missala Doradca podatkowy, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Witold Missala Doradca podatkowy