Sprawnie pomożemy Ci w rozliczeniach
Sprawnie pomożemy Ci w rozliczeniach, BUR Doradztwo podatkowe Sp. z o.o., Zielonka

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1251269929
REGON: 015518722
KRS: 0000175527
Rok założenia:
2003
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Spółka BUR Doradztwo Podatkowe od wielu lat zajmuje się usługowym prowadzeniem księgowości dla przedsiębiorstw, od jednoosobowych działalności gospodarczych, po spółki prawa handlowego. Świadczy również usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Jej siedziba znajduje się w Zielonce niedaleko Warszawy.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Na rynku spółka działa już od 1992 roku, podejmując się obsługi księgowej przedsiębiorstw, obsługi ich spraw kadrowo-płacowych oraz doradztwa podatkowego. W ramach spółki doradztwo podatkowe jest realizowane przez Bożennę Gruszczyńską — członka Krajowej Izby Doradców Podatkowych o numerze wpisu 00698. Poza udzielaniem porad, dla klientów wydawane są również opinie dotyczące aktualnych zmian w przepisach podatkowych oraz konsekwencji, jakie te zmiany będą powodowały dla prowadzonej przez nich działalności gospodarczej.

Tutaj klienci uzyskają również pomoc w zakładaniu, przekształcaniu i likwidowaniu działalności gospodarczej oraz wyborze optymalnej dla siebie formy opodatkowania. Doradca podatkowy przedstawi też rozwiązania ograniczające ryzyka związane z rozliczaniem podatku VAT oraz możliwości zwolnień podatkowych i ograniczenia obciążeń.

Ponadto w ramach spółki BUR Doradztwo Podatkowe działa biuro rachunkowe zajmujące się stałą obsługą księgową mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Pozwala ono znacząco ograniczyć klientom koszty związane z funkcjonowaniem oddzielnych działów księgowości, a dzięki stałej kontroli obiegu dokumentacji księgowej, również koszty związane z ewentualnymi karami od Urzędu Skarbowego czy ZUS-u.

Biuro prowadzi w imieniu swoich klientów księgi rachunkowe i handlowe. Kontroluje i weryfikuje ich stan. Zajmuje się też wszelkiego rodzaju ewidencjami do celów rozliczania należności podatkowych. Prowadzi rozliczenia z kontrahentami i pracownikami danej firmy. Sprawuje nadzór nad dokumentacją księgową i podatkową, a także analizuje operacje gospodarcze pod kątem ich zgodności z przepisami.

Uzupełnienie oferty usługowej biura stanowi obsługa spraw kadrowo-płacowych.

Zespół spółki BUR stanowią doświadczeni specjaliści, którzy dbają o wysoką jakość prowadzonych rozliczeń oraz poufność wszelkiej dokumentacji klienta.

Ze szczegółami oferty zapoznać się można podczas kontaktu z siedzibą spółki w Zielonce.

Zakres działalności

Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Zasięg działalności
Lokalny

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt BUR Doradztwo podatkowe Sp. z o.o.

BUR Doradztwo podatkowe Sp. z o.o., Zielonka

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie BUR Doradztwo podatkowe Sp. z o.o.