Zwiedzanie zabytków z przewodnikiem lub indywidualnie
Zwiedzanie zabytków z przewodnikiem lub indywidualnie, Syrenie Opowieści Dorota Ciecierska-Kapusta, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7962637514
Branża:

O firmie

Syrenie Opowieści to przedsiębiorstwo zajmujące się organizacją zwiedzania obiektów zabytkowych w Warszawie. Firma świadczy usługi przewodnickie, zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych (wycieczki szkolne, firmowe, turystyczne). Zajmuje się obsługą zarówno dorosłych, jak i dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Oferta przygotowywana jest indywidualnie, wspólnie ze zleceniodawcą (opracowanie konkretnej trasy, zwiedzanie poszczególnych obiektów na trasie).
Przewodnik proponuje zwiedzanie zarówno tras klasycznych, jak i tematycznych.

Oferta

Warszawa jest pięknym miastem, jednak w szczególności zachwycić może jej bogate wnętrze. Nie każdy zwiedzający miasto zwraca uwagę na ciekawą historię budynków lub miejsc. Syrenie Opowieści jest firmą zatrudniającą specjalistów znających każdy zakamarek Warszawy. Przewodnicy mają ogromną wiedzę, którą z łatwością przekazują zwiedzającym.

Wycieczki do Warszawy są świetną propozycją dla szkół i kolonii. Z pomocą przedsiębiorstwa dokładnie zapoznają się Państwo z kluczowymi budynkami w stolicy. Firma proponuje zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego, czy Pałacu Kultury. Zorganizowanie wycieczki z Syrenimi Opowieściami jest gwarancją mile spędzonego czasu połączonego z edukacją dzieci lub osób dorosłych.

Po więcej informacji dotyczących organizowania wycieczek zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Firma przedstawi Państwu szczegółowy plan zwiedzania zabytków, ustali dogodny termin oraz stworzy ofertę dopasowaną do wieku zwiedzających.

Artykuły

Zwiedzanie stolicy Polski z przewodnikiem
Zwiedzanie stolicy Polski z przewodnikiem
Stolica Polski to miejsce, które kryje w sobie wiele niespodzianek i zaułków. By odkryć je wszystkie, niezbędna będzie pomoc kompetentnego przewodnika.

Wideo

Kontakt

Kontakt Syrenie Opowieści Dorota Ciecierska-Kapusta

Syrenie Opowieści Dorota Ciecierska-Kapusta, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Syrenie Opowieści Dorota Ciecierska-Kapusta