Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5241503389
REGON: 142596959
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Prowadzimy firmę o nazwie Urbitur . Oferujemy swoim klientom zwiedzanie Warszawy. Siedziba firmy, której właścicielkami są Ewa Sztompka oraz Monika Podhorodecka znajduje się właśnie w stolicy naszego kraju. Na rynku działamy od 2010 roku.

Oferta

Jesteśmy przewodnikami, którzy oprowadzą klientów po polskiej stolicy, czyli Warszawie. Posiadamy doświadczenie oraz niezbędne licencje przewodnika i pilota wycieczek. Warszawa to dla nas niewyczerpane źródło odkrywania niezwykłych miejsc, pragniemy podzielić się z Państwem całą naszą wiedzą o tym niezwykłym mieście.

W naszej ofercie znaleźć można między innymi:
  • usługi pilotarskie,
  • spacery po mieście,
  • oprowadzanie wycieczek,
  • usługi przewodnickie po mieście.
W ramach oferowanych usług znajdują się takie atrakcje, jak zwiedzanie wnętrz Zamku Królewskiego, Pałacu w Wilanowie i Łazienek. Oprowadzamy wycieczki krajowe i zagraniczne, szkolne i przedszkolne, seniorów i oficjalne delegacje, firmy oraz turystów indywidualnych.

Zatrudniamy wyłącznie wyszkolonych przewodników, którzy znają wszystkie najciekawsze zakątki i miejsca! Mamy również doświadczenie w pracy z niepełnosprawnymi, ponieważ każdy powinien mieć prawo do poznawania świata. Zwiedzanie Warszawy zawsze dostosujemy do Państwa zainteresowań i możliwości czasowych. Gwarantujemy przyjemną atmosferę, zwiedzanie profesjonalne i z poczuciem humoru.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Urbitur z Warszawy!

Kontakt

Kontakt Urbitur Ewa Sztompke

Urbitur Ewa Sztompke, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Urbitur Ewa Sztompke