Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5241503389
REGON: 142596959
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Urbitur to firma, która oferuje zwiedzanie Warszawy. Siedziba firmy prowadzonej przez Ewę Sztompkę oraz Monikę Podhorodecką znajduje się w stolicy naszego kraju. Na rynku działamy od 2010 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Jesteśmy przewodnikami, którzy oprowadzą Was po polskiej stolicy- Warszawie. Posiadamy doświadczenie oraz niezbędne licencje przewodnika i pilota wycieczek. Warszawa to dla nas niewyczerpane źródło odkrywania niezwykłych miejsc, pragniemy podzielić się z Państwem całą naszą wiedzą o tym niezwykłym mieście.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:
oprowadzanie wycieczek,
  • usługi pilotarskie,
  • usługi przewodnickie po mieście,
  • spacery po mieście.
W ramach naszych usług znajdują się takie atrakcje, jak zwiedzanie wnętrz Zamku Królewskiego, Pałacu w Wilanowie i Łazienek. Oprowadzamy wycieczki krajowe i zagraniczne, szkolne i przedszkolne, seniorów i oficjalne delegacje, firmy oraz turystów indywidualnych. W naszej firmie pracują wyłącznie wyszkoleni przewodnicy, którzy znają wszystkie najciekawsze zakątki i miejsca! Mamy również doświadczenie w pracy z niepełnosprawnymi, ponieważ każdy powinien mieć prawo do poznawania świata.

Zwiedzanie Warszawy zawsze dostosujemy do Państwa zainteresowań i możliwości czasowych. Gwarantujemy przyjemną atmosferę, zwiedzanie profesjonalne i z poczuciem humoru.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Urbitur Ewa Sztompke

Urbitur Ewa Sztompke, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Urbitur Ewa Sztompke