Kompleksowa pielęgnacja zieleni na dużych powierzchniach
Kompleksowa pielęgnacja zieleni na dużych powierzchniach, Sławgrud Firma Usługowo - Ogrodnicza Sławomir Dolaciński, Kamionki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7851581615
REGON: 362285953
Rok założenia:
2015

O firmie

Prowadzona przez nas firma usługowo-ogrodnicza Sławgrud ma swoją siedzibę w Kamionkach, w powiecie poznańskim, na terenie województwa wielkopolskiego. W branży istniejemy od niedawna, ale prężnie się rozwijamy. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Sławomir Dolaciński.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Zajmowanie się ogrodami jest przede wszystkim naszą pasją, którą chcemy się dzielić z Klientami. Świadczymy usługi wyłącznie na najwyższym poziomie, ponieważ Państwa zadowolenie jest dla nas sprawą priorytetową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapewniamy bogatą ofertę, którą staramy się cały czas powiększać, aby móc w pełni sprostać Państwa wymaganiom.

W ramach oferty świadczymy takie usługi jak:
 • koszenie trawników,
 • pielęgnacja zieleni,
 • nawożenie roślin,
 • przesadzanie roślin,
 • sadzenie roślin,
 • przycinanie drzew.
Trawę kosimy zarówno przy dużych obiektach, takich jak centra handlowe, galerie i firmy, jak i przy domach, a także na osiedlach. Możemy się pochwalić świadczeniem usług dla centrum handlowego M1 Warszawa-Marki oraz dla sieci hurtowni Selgros. Poszerzenie naszej oferty stanowi koszenie trawy znajdującej się przy masztach i wieżach telewizyjnych.

Kolejnym profilem naszej działalności są usługi sprzątające. Współpracujemy z firmami sprzątającymi w centrach handlowych i w galeriach. Zajmujemy się czyszczeniem powierzchni płaskich między innymi w biurach i w magazynach.

W ramach tej oferty świadczymy takie usługi jak:
 • wywożenie śmieci,
 • konserwacja podłóg,
 • mycie okien,
 • odśnieżanie,
 • odśnieżanie miejsc parkingowych,
 • usuwanie śniegu i lodu z dachów.
Ponadto oferujemy Państwu również przewozy towarów samochodami dostawczymi oraz wynajem samochodów dostawczych. Zatrudnieni przez nas pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy do swojej pracy podchodzą bardzo poważnie. Każde powierzone im zadanie traktują rzetelnie, wykonując je z dużą precyzją. To dzięki nim możemy się pochwalić gronem zadowolonych Klientów, którzy chętnie do nas wracają, aby skorzystać z kolejnych usług!

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, a przede wszystkim posłużymy profesjonalną poradą w zakresie naszych usług.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Sławgrud z Kamionki.

Zakres działalności

Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Klienci indywidualni
Spółki
Zasięg działalności
Lokalny

Artykuły

Usługi ogrodniczo-porządkowe dla klientów instytucjonalnych
Usługi ogrodniczo-porządkowe dla klientów instytucjonalnych
Najlepsze firmy z branży usług porządkowo-ogrodniczych zapewniają pielęgnację terenów zielonych, sprzątanie zewnętrzne i wewnętrzne, czy też odśnieżanie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Sławgrud Firma Usługowo - Ogrodnicza Sławomir Dolaciński

Sławgrud Firma Usługowo - Ogrodnicza Sławomir Dolaciński, Kamionki

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Sławgrud Firma Usługowo - Ogrodnicza Sławomir Dolaciński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Konrad
Konrad
5.0
14.05.2019
Posadzili nam drzewka przed firmą, zasiali kwiaty i regularnie dbają o tą zieleń. Wszystko robią precyzyjnie. Widać, że mają rękę do kwiatów. Polecam!
Ireneusz
Ireneusz
5.0
21.03.2019
Profesjonalni pracownicy, usługi na wysokim poziomie. Wszystkie zleceni wykonują w terminie i są bardzo precyzyjni. Polecam!
Łucja
Łucja
5.0
26.01.2019
To ludzie którzy lubią swoją pracę i przychodzą do niej z uśmiechem. Nikt tak nie zadba o nasz trawnik przed firmą jak pracownicy Sławgrud. Polecam!
Paula
Paula
5.0
26.11.2018
Mają ogromną wiedzę na temat roślin. Wiedzą jak przyciąć drzewka, by ładnie rosły na wiosnę. Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Polecam!
Wiola
Wiola
5.0
30.09.2018
Współpracujemy z nimi od roku. Zajmują się sprzątaniem oraz utrzymaniem zieleni przed naszym biurem. Zimą zajmują się odśnieżaniem parkingu i terenów przed wejściem do siedziby, a wiosną i latem dbają o trawnik i krzewy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam!