Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 17:00
Wt.
10:00 - 17:00
Śr.
10:00 - 17:00
Cz.
10:00 - 17:00
Pt.
10:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8510203203
REGON: 810394495
Rok założenia:
1993
Branża:

O firmie

Multiagencja Ubezpieczeniowa Sida mieści się w Szczecinie. Dostarczamy Klientom ubezpieczenia już od 1993 roku. Osobą decyzyjną jest Sławomir Jasielonis. Niezbędne doświadczenie, które zdobyliśmy dzięki wieloletniej praktyce, oraz szerokie kompetencje pozwalają nam obsługiwać Klientów na najwyższym poziomie.

Oferta

Zajmujemy się pośrednictwem ubezpieczeniowym i należycie dbamy o interesy swoich Klientów. Doskonale orientujemy się, jakie są oczekiwania osób pojawiających się w naszym biurze. W multiagencji Sida pragniemy zapewniać poczucie komfortu i bezpieczeństwa, gdyż jest to bardzo ważne dla każdego Klienta. Naszym celem jest znalezienie dla Państwa optymalnego ubezpieczenia, które będzie w pełni odpowiadało aktualnym wymaganiom i możliwościom finansowym.

Specjalizujemy się w profesjonalnym pośrednictwie ubezpieczeniowym, zapewniając obsługę firmom oraz klientom indywidualnym, włączając w to ich całe rodziny. Proponujemy Państwu rozmaite produkty ubezpieczeniowe wszystkich wiodących towarzystw ubezpieczeniowych: Allianz, Aviva, Compensa, Ergo Hestia, Generali, Gothaer, HDI, InterRisk, Liberty Ubezpieczenia, Link 4, Proama, Prevoir, TUW, Uniqa i Warta.

Klientom pomagamy w uzyskaniu atrakcyjnych ubezpieczeń na życie, majątkowych, mieszkań i domów, rolnych, a także turystycznych. Umożliwiamy skorzystanie z ubezpieczeń komunikacyjnych (OC i AC), ubezpieczeń NNW oraz ubezpieczeń samochodu.

Polecamy także wybór polis na życie lub ubezpieczeń dla firm. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego prywatnych preferencji.

Zapraszamy do naszego biura Sida.

Marki i specjalizacje

Proponujemy Państwu rozmaite produkty ubezpieczeniowe wszystkich wiodących towarzystw ubezpieczeniowych: Allianz, Aviva, Compensa, Ergo Hestia, Generali, Gothaer, HDI, InterRisk, Liberty Ubezpieczenia, Link 4, Proama, Prevoir, TUW, Uniqa i Warta.

Kontakt

Kontakt Sida Multiagencja Ubezpieczeniowa Sławomir Jasielonis

Sida Multiagencja Ubezpieczeniowa Sławomir Jasielonis, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Sida Multiagencja Ubezpieczeniowa Sławomir Jasielonis