Specjalizujemy się w tłumaczeniach przysięgłych
Specjalizujemy się w tłumaczeniach przysięgłych, Samełko Waltrauda Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, Gliwice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 17:00
Wt.
10:00 - 17:00
Śr.
10:00 - 17:00
Cz.
10:00 - 17:00
Pt.
10:00 - 17:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6311166473
REGON: 273434439
Dodatkowe kontakty:

512 280 447

Rok założenia:
1996

O firmie

Nazywam się Waltrauda Samełko i jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Moje biuro znajduje się w Gliwicach, na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzę od 1997 roku.

Oferta

Posiadam 22-letnie doświadczenie w branży translatorskiej. Przez ten czas poznałam Państwa oczekiwania i poszerzyłam zakres moich działań. Specjalizuję się w tłumaczeniu języka niemieckiego. Ofertę kieruję do klientów prywatnych i firm.

Zakres moich obowiązków obejmuje tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia pisemne, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia dokumentów, tłumaczenia tekstów technicznych, tłumaczenia ustne, a także tłumaczenia zwykłe.

Pracuję przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala mi na wielozadaniowość. Wszystkie tłumaczenia odbywają się zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami prawnymi. Przekazywane mi informacje zawarte w powierzonych dokumentach traktuję jako poufne.

Moją wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Na życzenie klientów podejmuję się najbardziej skomplikowanych zadań. W razie potrzeby korzystam ze specjalistycznych słowników języków obcych, by mieć pewność, iż wszystko zostało przetłumaczone w sposób prawidłowy i bezbłędny.

Dokładam wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantuję terminowość i rzetelność.

Zapraszam do kontaktu klientów z Gliwic i okolic.

Zakres działalności

Specjalizacja tłumaczeniowa
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Samełko Waltrauda Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Samełko Waltrauda Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, Gliwice

Opinie (0)

Opinie o firmie Samełko Waltrauda Tłumacz przysięgły języka niemieckiego