przyjazna Tłumacze przysięgli, Anna Wolińska Tłumacz Przysięgły Jęz. Niemieckiego, Gliwice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 6312306640
REGON: 240509841
Rok założenia:
2006

O firmie

Nazywam się Anna Wolińska i jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Moje biuro znajduje się w Gliwicach, na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzę od 2006 roku.

Oferta

Jako tłumacz z wieloletnim doświadczeniem gwarantuję kompleksową obsługę w zakresie przekładów uwierzytelnionych języka niemieckiego. Moje usługi obejmują zarówno tłumaczenia pisemne, jak i ustne. Zajmuję się tłumaczeniem uwierzytelnionym dokumentów sądowych i urzędowych, aktów Urzędu Stanu Cywilnego, dokumentów samochodowych i innych dokumentów wymagających uwierzytelnienia tłumacza przysięgłego.

Oferta:
 • tłumaczenia biznesowo-handlowe,
 • tłumaczenia prawne,
 • tłumaczenia techniczne,
 • tłumaczenia medyczne,
 • tłumaczenia informatyczne,
 • tłumaczenia stron internetowych.

Oferta tłumaczenia zwykłego obejmuje umowy, opinie oraz teksty biznesowe. Podejmę się tłumaczenia uwierzytelnionego podczas wizyty u notariusza czy sprawy sądowej. Świadczę również usługi tłumaczenia ustnego zwykłego w przypadku spotkań handlowych i negocjacji biznesowych.

Jestem osobą rzetelną i dokładną, zawsze dbam o wierność translacji. Trzymam się ustalonych wcześniej terminów, zapewniam przystępne ceny.

Serdecznie zapraszam do kontaktu Klientów z Gliwic i okolic.

Kontakt

Kontakt Anna Wolińska Tłumacz Przysięgły Jęz. Niemieckiego

Anna Wolińska Tłumacz Przysięgły Jęz. Niemieckiego, Gliwice

Aktualności

 • spotkanie bzinesowe

  09.01.2024

  Anna Wolińska to tłumacz przysięgły języka niemieckiego z Gliwic. Od lat zajmuje się tłumaczeniami ustnymi. Brała udział w wielu konferencjach i spotkaniach, w tym związanych z ochroną środowiska, kulturą i turystyką. Pomaga też z załatwieniu różnych spraw, które wymagają znajomości języka obcego. Jest też członkiem Stowarzyszenia Tłumaczy Przysięgłych.

 • tłumacz przysięgły

  05.10.2023

  Tłumacz zwykły zajmuje się przekładem tekstu bez konieczności posiadania specjalistycznych kwalifikacji. Jego tłumaczenia nie posiadają mocy prawnie wiążącej. Tłumacz przysięgły to natomiast osoba, która poprzez uzyskanie odpowiedniego tytułu oraz odbycie stosownych kursów i egzaminów uzyskała uprawnienia do sporządzania tłumaczeń o szczególnej sile wiążącej i prawnej. Tłumaczenia przysięgłe mogą być wykorzystywane w oficjalnych dokumentach i przekładach.

 • tłumaczenia z niemieckiego

  31.07.2023

  Anna Wolińska to biegła tłumaczka przysięgła języka niemieckiego, specjalizująca się w tłumaczeniu dokumentów z języka polskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na polski. Jej biegłość umożliwia tłumaczenie szerokiego spektrum dokumentów, w tym tekstów prawnych i technicznych. Anna dokłada wszelkich starań, aby zapewnić precyzję każdego tłumaczenia, a także oferuje tłumaczenia uwierzytelnione. Możesz na niej polegać, gdyż zapewni Ci najwyższej jakości tłumaczenia, spełniające Twoje wymagania.

Opinie (0)

Opinie o firmie Anna Wolińska Tłumacz Przysięgły Jęz. Niemieckiego


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.