Remonty w mieszkaniach i w domach
Remonty w mieszkaniach i w domach , Remonty Wykończenie Stylowy Remont w Warszawie, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8241530896
Rok założenia:
2014

O firmie

Firmę Stylowy Remont założyliśmy w 2014 roku. Nasza siedziba znajduje się w Tłuszczu, na terenie województwa mazowieckiego, lecz działamy także w Warszawie. Właścicielem jest Sławomir Kokoszka.

Oferta

Zajmujemy się przede wszystkim remontowaniem i wykańczaniem wnętrz. Mamy duże doświadczenie w realizacji usług remontowych oraz posiadamy do tego odpowiednie sprzęty. Zawsze używamy materiałów najwyższej jakości, co jest gwarancją solidnego wykończenia.

Proponujemy mocno rozbudowane usługi, które obejmują tynkowanie i malowanie ścian, tapetowanie ścian, kładzenie płytek, w tym glazury i terakoty. Układamy także gres, mozaiki oraz marmur. Poza tym na podłodze montujemy parkiety, panele oraz wykładziny dywanowe. Dodatkowo podejmujemy się murowania i wyburzenia ścian działowych. Stawiamy także zabudowy z płyt karton-gips, między innymi sufity podwieszane.

Przygotowaliśmy również prace instalacyjne. Zakładamy instalacje hydrauliczne oraz zapewniamy montaż urządzeń sanitarnych, czyli tzw. biały montaż. Zlecić nam można także założenie instalacji elektrycznej. Uzupełnieniem naszej oferty jest montaż okien, drzwi i parapetów.

Zapraszamy - Stylowy Remont

Zakres działalności

Artykuły

Kompleksowe wykończenie wnętrz z pomocą firmy Stylowy Remont
Kompleksowe wykończenie wnętrz z pomocą firmy Stylowy Remont
Chcesz odświeżyć wnętrze swojego mieszkania? A może dostałeś w spadku stary dom, który wymaga remontu? Skorzystaj z usług remontowych firmy Stylowy Remont.
Najczęściej popełniane błędy podczas remontu łazienki – tego unikaj!
Najczęściej popełniane błędy podczas remontu łazienki – tego unikaj!
Remont łazienki to prawdziwe wyzwanie. Trzeba zadbać o to, aby była ona zarówno stylowa, jak i funkcjonalna. Na jakie kwestie warto zwrócić uwagę? Przeczytaj.

Kontakt

Kontakt Remonty Wykończenie Stylowy Remont w Warszawie

Remonty Wykończenie Stylowy Remont w Warszawie, Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie Remonty Wykończenie Stylowy Remont w Warszawie

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

wola
wola
4.0
22.11.2021
Wiem, że nikt inny tak precyzyjnie nie wykonałby mi remontu. W grę wchodziło także stawianie ścianek działowych.
Dorota
Dorota
5.0
17.09.2021
Świetnie się spisali. Mam małe mieszkanie, ale nie narzekali na metry, tylko solidnie pracowali. Cieszę się, że jestem już po remoncie. To dobra ekipa.