Profesjonalne remonty i wykończenia - zawsze w pogotowiu!
Profesjonalne remonty i wykończenia - zawsze w pogotowiu!, Expert Grzegorz Budny, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7582203979
REGON: 382751049
Rok założenia:
2019

O firmie

Firma Expert Remont jest zlokalizowana w Białymstoku. Zajmujemy się wykańczaniem wnętrz, remontami oraz zajmujemy się pogotowiem budowlanym. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Grzegorz Budny.

Oferta

Nasza firma remontowa to przede wszystkim gwarancja dobrej jakości i precyzyjnie wykonanego remontu. Kompleksowe wykończenia wnętrz czy remonty stanów deweloperskich – to właśnie nasza specjalność!

Prowadzimy naszą działalność od stosunkowo krótkiego czasu, jednak rozwijamy się dynamicznie i nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa.

Nasza oferta to między innymi:
  • malowanie,
  • szpachlowanie,
  • tapetowanie,
  • układanie paneli podłogowych.
Oprócz tego możemy zaoferować montaż sufitów podwieszanych oraz stawianie wszelkiego rodzaju ścianek działowych z karton gipsu. Naszą główną specjalnością są jednak remonty łazienek. Wykonujemy biały montaż w sposób kompleksowy, zajmujemy się układaniem glazury, gresu czy płytek wielkoformatowych i innych.

Uzupełnieniem naszej oferty jest prowadzone przez nas pogotowie hydrauliczne i pogotowie techniczne. Działamy 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu!

Zatrudnieni przez nas pracownicy to doświadczeni budowlańcy, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz spore umiejętności są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem. Gwarantujemy Państwu rzetelność, dokładność oraz terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.

Zakres działalności

Artykuły

Na co zwrócić uwagę wybierając ekipę remontową?
Na co zwrócić uwagę wybierając ekipę remontową?
Decydując się na remont łazienki, powinniśmy skorzystać z usług firmy budowlanej, która oferuje kompleksowe usługi i samodzielnie przeprowadzi remont.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Expert Grzegorz Budny

Expert Grzegorz Budny, Białystok

Opinie (6)

Opinie o firmie Expert Grzegorz Budny

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marcin
Marcin
5.0
10.05.2020
Rzadko mi się zdarza pisać komentarze w takich miejscach, ale Pan Grzegorz i jego ekipa zasługują na pochwałę. Naprawdę świetnie się wywiązali z umowy.
Łukasz
Łukasz
5.0
13.03.2020
Godna zaufania firma. Odnawiali dla mnie łazienkę i zrobili to wprost idealnie!!! Polecam wszystkim!
Marceli
Marceli
5.0
27.01.2020
Oferują niezwykle atrakcyjne ceny za wszystkie swoje usługi.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
01.11.2019
Korzystałem z ich usług już dwa razy. Raz w firmie, raz w domu i oby dwa razy okazali się niezwykle dokładni. Warto.
Seba
Seba
5.0
15.09.2019
Muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem ich pracy. Zleciłem im kompleksowy remont mieszkania i tak też zrobili. Teraz to już jest nie do poznania!
Arek
Arek
5.0
07.07.2019
Oby więcej takich firm! Wykonali dla mnie remont łazienki w prost perfekcyjnie! Przed czasem, za normalną stawkę. Jestem pod dużym wrażeniem, polecam!