Organizacja wydarzeń kulturalnych
Organizacja wydarzeń kulturalnych, Rad-Pol Radosław Parol, Zamość

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9222364888
REGON: 382643147
Rok założenia:
1970

O firmie

Działalność Rad-Pol istnieje na rynku już od jakiegoś czasu. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Zamościu, na terenie województwa lubelskiego. Zajmujemy się organizacją przedstawień i wystaw. Właścicielem jest Radosław Parol.

Oferta

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z nas potrzebuje w życiu choćby odrobinę rozrywki i oderwania od codziennych problemów. Bardzo dobrze, gdy ta rozrywka jest na wyższym poziomie, gdy coś wnosi w nasze życie. W naszym przedsiębiorstwie prowadzimy regularne wydarzenia ze świata polskiej kultury. Szczególnie dbamy o jakość prezentowanych przez naszych gości treści. Dzieje się to za pomocą odpowiedniej selekcji, która prowadzi do wyboru prawdziwych kulturalnych perełek.

Oferta Rad-Polu to organizacja przedstawień teatralnych, wystaw, w tym wystaw fotograficznych oraz raz innych wydarzeń kulturalnych. Zapewniamy spotkania z najwybitniejszymi artystami, którzy zaprezentują swoje wybitne dzieła. Pragniemy dotrzeć do gust wszystkich tych, którzy odwiedzają nasz teatr. Dysponujemy nowoczesną i dużą sceną, na której artyści mogą rozwinąć swoje skrzydła.

Zapewniamy wygodne miejsca na widowni. Chcemy, by każdy poczuł się u nas komfortowo i wygodnie. Najważniejsi są dla nas goście, zarówno ci na scenie, jak i na widowni.

Zapraszamy do odwiedzenia Rad-Polu.

Artykuły

Mity na temat teatru
Mity na temat teatru
Przedstawienia teatralne to sztuka dla każdego. Dlaczego Polacy coraz rzadziej je oglądają? Czy t prawda, ze bilety na spektakle są drogie?

Wideo

Kontakt

Kontakt Rad-Pol Radosław Parol

Rad-Pol Radosław Parol, Zamość

Opinie (3)

Opinie o firmie Rad-Pol Radosław Parol

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Barbara
Barbara
5.0
27.09.2019
Widać, że prowadzą porządną selekcję. Żadna niechciana gdzie indziej sztuka tu nie przyjeżdża.
Olaf
Olaf
5.0
29.07.2019
U nich zawsze można znaleźć coś dla siebie. Każdy wychodzi zadowolony. Super!
Ewa
Ewa
5.0
05.05.2019
Bardzo podoba mi się taka inicjatywa. Im więcej takich miejsc w mieście tym lepiej.