Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9221028220
REGON: 950011790

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Janusz Gajos, Krystyna Janda, Marek Kondrat czy Jan Kobuszewski to jedni z wielu znakomitych aktoró...

O firmie

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w interesujących i inspirujących wydarzeniach kulturalnych, które realizuje własny zespół artystyczny, takich atrakcji dostarcza ""Maxima" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SC". Naszą misją jest kreowanie i upowszechnianie narodowego dziedzictwa kulturowego.

""Maxima" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SC" ma swoją siedzibę w miejscowości Zamość w województwie lubelskim. Można nas odwiedzić pod adresem: Staszica 2. Korespondencyjny kod pocztowy to: 22-400 Zamość. ""Maxima" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SC" w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) widnieje pod następującym Numerem Identyfikacji Podatkowej NIP: 9221028220. Numer REGON to: 950011790.

Aby zarezerwować bilety, należy skontaktować się telefonicznie pod numerem: 84 627 03 36. Możliwe jest także wysyłanie zapytań na adres mailowy: witold.paszt@gmail.com.

Kontakt

Kontakt "Maxima" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SC

"Maxima" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SC, Zamość

Opinie (0)

Opinie o firmie "Maxima" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SC