Wysokiej jakości materiały biurowe
Wysokiej jakości materiały biurowe, Polimgraf Grażyna Burchart, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1130325250
Branża:

O firmie

Prowadzona przez nas firma Polimgraf rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku. W tym czasie zyskaliśmy doświadczenie oraz zaufanie szerokiego grona Klientów. Zajmujemy się produkcją pieczątek oraz wizytówek. Siedziba naszego przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Warszawie. Osobą decyzyjną jest Grażyna Burchart.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Polimgraf jest produkcja wizytówek w pełnym kolorze oraz czarno-białych. W naszym asortymencie można znaleźć artykuły biurowe, a także rolki do kas fiskalnych. Możemy Państwu zaproponować laminowanie i bindowanie dokumentów. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi ksero. Podejmiemy się oprawy prac dyplomowych.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy produkcja pieczątek od ręki. Istnieje możliwość wysłania dokumentów faksem. Zajmujemy się również drukiem akcydensowym.

Mamy bogate doświadczenie w produkcji stemplarskiej. Oferujemy wysoką jakość produktów, a także estetykę wykonania. Wykorzystujemy nowoczesne technologie Wagraf oraz Modico. Ponadto dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam sprawnie i rzetelnie realizować zlecenia.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy.

Artykuły

Czym powinna się charakteryzować profesjonalna wizytówka?
Czym powinna się charakteryzować profesjonalna wizytówka?
Będąc właścicielami firmy, pensjonatu, zależy nam na rozpoznawalności. Warto do tego celu wykorzystywać wizytówki, jak powinna wyglądać profesjonalna wizytówka

Wideo

Kontakt

Kontakt Polimgraf Grażyna Burchart

Polimgraf Grażyna Burchart, Warszawa

Opinie (8)

Opinie o firmie Polimgraf Grażyna Burchart

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Filip
Filip
5.0
28.05.2019
Mam kilka pieczątek ich produkcji i mogę polecić z pełnym przekonaniem! Bardzo dokładne wyroby, w dobrej cenie i wytrzymałe.
Kasandra
Kasandra
5.0
30.01.2019
Współpracujemy z firmą Polimgraf od kilku lat, rzetelnie wykonują zlecenia na wykonanie pieczątek różnego rodzaju, które są nam potrzebne do prowadzenia działalności. Polecamy serdecznie.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
15.11.2018
Mają szeroki wybór artykułów biurowych, jest w czym wybierać. Na pewno każdy znajdzie tu to, czego potrzebuje. Super, polecam.
Adaś
Adaś
5.0
21.09.2018
Ostatnio bindowali kilka moich prac, które oddawałem na zaliczenie przedmiotów na studiach. Sprawnie, tanio, estetycznie.
Rebeka
Rebeka
5.0
25.07.2018
Do każdego zlecenia podchodzą bardzo profesjonalnie, służą fachowym doradztwem. Regularnie korzystam z ich usług, drukując wizytówki. Zawsze na czas i w atrakcyjnych cenach. Polecam.
Adrianna
Adrianna
5.0
18.05.2018
Zleciłam im oprawienie mojej pracy dyplomowej, którą wydrukowałam w kilku egzemplarzach. Zależało mi na granatowej okładce, której nie mieli. Nie był to jednak problem, ponieważ sprowadzono je już na drugi dzień. Oprawa trwała jeden dzień, jestem zachwycona. Wszystko wykonane estetycznie. Polecam firmę Polimgraf.
Fryderyk
Fryderyk
5.0
23.03.2018
Bardzo profesjonalna firma. Prowadzę przedsiębiorstwo i pilnie potrzebowałem pieczątki, a firma podjęła się realizacji zlecenia. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, pieczątka jest wykonana estetycznie. Jestem bardzo zadowolony i na pewno jeszcze skorzystam z ich usług.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
03.09.2014
Miła obsługa, fachowa realizacja zamówienia. Doskonałe pomysły i szybkie wykonanie.
Tagi